نتایج جستجو برای عبارت :

اکبر اودود بازیگر خوزستانی بر سر مزار «بهنام صفوی» حضور یافت+تصاویر

بازیگر
خوزستانی در سر مزار بهنام صفوی گفت: تا زنده هستیم باید قدر همدیگر را
بدانیم چراکه دنیا چندان با ارزش نیست، که به خاطر آن دست به هر کار
نسنجیده‌ای بزنیم.

به گزارش پایگاه خبری صدای جویا
از اصفهان، عصر روز گذشته ۱۸ خردادماه اکبر اودود بازیگر و هنرمند طناز
خوزستانی بر سر مزار زنده‌یاد بهنام صفوی در قطعه هنرمندان بهشت معصومه(س)
شاهین‌شهر حضور ی
دانلود آهنگ بهنام بانی این عشقه
هم اکنون شنونده موزیک جدید و فوق العاده ی * این عشقه * با صدای زیبای هنرمند محبوب و مشهور , بهنام بانی باشید.
دانلود آهنگ بهنام بانی به همراه متن, پخش آنلاین و بهترین کیفیت (کیفیت اصلی) از رسانه مدیاک
Download new song by Behnam Bani called In Eshghe With online playback , text and the best quality in mediac
متن ترانه بهنام بانی به نام این عشقه

بهنام بانی این عشقه
مدیاک ››› بهنام بانی ››› دانلود آهنگ بهنام بانی این عشقه

منبع : https://mediac.ir/%d8%a2%d9%87%d9%86%da%a
تشییع جنازه بهنام صفوی و عکس های هنرمندان و چهره های هنری و ورزشی و معروف را در این بخش از سایت حرف تازه مشاهده کنید.
در مراسم تشییع بهنام صفوی اهالی سینما و موسیقی و چهره های معروف هنر و خوانندگان و دوستان و طرفداران صدا و اخلاق خوب این جوان هنرمند حضور داشتند.
ادامه مطلب
تولد حضرت علی اکبر در سال 98 از سایت ایندکس وار دریافت کنید.
ولادت حضرت علی اکبر ع در سال 97 و 98 چه روزی است؟
ارتباط های دینی سال 98 آن اروپایی خرید آن آن مناسب ارز سالنامه شنبه ۸ اردیبهشت ۱۱ شعبان ۱۴۳۹ ولادت حضرت علی اکبر علیه اسلام ۳۳ ه. واحد زمان ( شنبه 8 اردیبهشت 28 april 11 شعبان واحد زمان ( چهارشنبه 28 فروردین 17 april 11 شعبان میلاد حضور علی اکبر.
ادامه مطلب
اهنگ بهنام بانی فقط برو - فقط برو از بهنام بانی - متن اهنگ بهنام بانی فقط برو کد پیشواز فقط برو بهنام بانی - بهنام بانی فقط برو ترانه فقط برو بهنام بانی...
نپرس از حال و روز من فقط برو نمون نشو پاسوز فقط بروبرس به زندگیت به فکر من نباش ازم که پرسیدن بگو دوسم نداشت ♫♪یکی دوتا نیست آخه درد این !!! دلم چیزی نمیگه خیلی مرد این دلمزیادی عاشقت شدم دلت رو نذار تموم شه قصمون چه خوب چه بد ♫♪از هرچی ترسید دل من سرش !!! اومد گفتم بهتر میشه اما بدترش اومدبعد از
قبل رسیدن به نجف، تو ذهنم گفتم حتما امسال هم میرم سر مزار آقاهادی.
آقامحمدهادی ذوالفقاری رو میگم. شعید مدافع حرم. مزارشون تو وادی السلام هستش.

برنامه ای که چیده بودم این بود که سحر روز آخر بعد نماز جماعت صبح از حرم‌ امام علی (ع) برم سر مزار آقاهادی و از اوجا پیاده روی رو شروع کنم.
خلاصه رسیدیم نجف. حول و حوش ظهر بود.
مینی بوس ما رو یک کم خارج شهر پیاده کرد.
خلاصه با حاج مهدی از مینی بوس پیاده شدیم و راه افتادیم.
یه مقدار که رفتیم متوجه شدم که دو ط
بهنام صفوی خواننده شیرازی متولد ۱۵ تیر ۱۳۶۲ می باشد. او فارغ التحصیل مهندسی عمران در مقطع کارشناسی است.
بهنام موسیقی رو از ساز مادر یعنی پیانو آغاز کرد و اولین آلبوم خود را در سال 88 با نام عشق من باش منتشر کرد.
بهنام صفوی از بهترین خواننده های ایران است. او تا به امروز 5 آلبوم منتشر کرده که می توانید از بخش دانلود فول آلبوم بهنام صفوی بصورت یکجا دانلود نمایید.
دانلود آهنگ های بهنام بانی
جدیدترین آهنگ های بهنام بانی با لینک مستقیم و کیفیت بالا

دانلود تمام آهنگ های بهنام بانی

بهنام بانی (زادهٔ ۱۱ مهر ۱۳۶۶، دامغان) خواننده ایرانی است. وی در تابستان ٩٥ با انتشار تک آهنگ «علاقه خاص» (تنظیم: حامد برادران) به شهرت رسید.

شروع فعالیتبهنام بانی پدرش را که نوازنده آکاردئون است، علت گرایشش به موسیقی می‌داند. وى از دوران کودکى علاقه بسیارى به هنر داشت و نزد پدرش تمرین موسیقی را آغاز کرد سپس در دوران نوجوا
بهنام صفوی خواننده شیرازی متولد ۱۵ تیر ۱۳۶۲ می باشد. او فارغ التحصیل مهندسی عمران در مقطع کارشناسی است.
بهنام موسیقی رو از ساز مادر یعنی پیانو آغاز کرد و اولین آلبوم خود را در سال 88 با نام عشق من باش منتشر کرد.
بهنام صفوی از بهترین خواننده های ایران است. او تا به امروز 5 آلبوم منتشر کرده که می توانید از بخش دانلود فول آلبوم بهنام صفوی بصورت یکجا دانلود نمایید.
دانلود آهنگ بهنام بانی چی بگم
هم اکنون شنونده موزیک جدید و فوق العاده ی * چی بگم * با صدای زیبای هنرمند محبوب و مشهور , بهنام بانی باشید.
دانلود آهنگ بهنام بانی به همراه متن, پخش آنلاین و بهترین کیفیت (کیفیت اصلی) از رسانه مدیاک
Download new song by Behnam Bani called Chi Begam With online playback , text and the best quality in mediac

متن ترانه بهنام بانی به نام چی بگم
تو چیه تو چشات که یکی برات میمیرهتورو نمیشه نخوادتویی همه کسم نباشی نفسم میگیرهبه همین دوتا چشا قسمتو مال منی و بس عشق ما
نام بلندش نقل هر منبر علی اکبردر آسمان معرفت، اختر علی اکبراز ساکنان عرش بالاتر، علی اکبرنور خدا را خوب بنگر در علی اکبرتا روز محشر رحمت حق بر علی اکبرچشم فلک هرگز ندیده مثل و همتایشآورده با خود خنده را، بر وجه بابایشدل بُرده از آل عبا با روی زیبایشبر بیت بابایش شده زیور علی اکبرتا روز محشر رحمت حق بر علی اکبردلداده ی حیدر شدن، توحید یعنی اینمست از می کوثر شدن، توحید یعنی اینعبد علی اکبر شدن، توحید یعنی ایندر ذات حق ممسوس چون حیدر، علی اکبر
دانلود آهنگ جدید بهنام بانی به نام فقط برو
Download New Music Behnam Bani Called Faghat Boro
دانلود آهنگ فقط برو از بهنام بانی
تاریخ انتشار و اطلاعات بیشتر در ادامه مطلب + تیزر آهنگ
موزیک جدید بهنام بانی به نام فقط برو رو میتونید بصورت مستقیم از سایت سل صدا دانلود کنید. آهنگ جدید فقط برو از بهنام بانی با دو کیفیت ۳۲۰ و ۱۲۸ در سایت قرار داده شده، همچنین میتونید قبل دانلود با پخش آنلاین آهنگ فقط برو بهنام بانی رو گوش بدین.
ادامه مطلب
دانلود آهنگ بهنام بانی دل نکن
هم اکنون شنونده موزیک جدید و فوق العاده ی * دل نکن * با صدای زیبای هنرمند محبوب و مشهور , بهنام بانی باشید.

Download new song by Behnam Bani called Del Nakan With online playback , text and the best quality in mediac

متن ترانه بهنام بانی به نام دل نکن
نه نرو دیوونم نکن نرو داغونم نکننرو عشق تو هنوز تو دلمهنه نگو اینجور بهتره داره رنگم میپرهداری تنهام میذاری مثل همهدل ن
دانلود آهنگ بهنام بانی قرص قمر
هم اکنون شنونده موزیک جدید و فوق العاده ی * قرص قمر * با صدای زیبای هنرمند محبوب و مشهور , بهنام بانی باشید.
Download new song by Behnam Bani called Ghorse Ghamar With online playback , text and the best quality in mediac

دانلود اهنگ بهنام بانی اجرا شده در پایتخت 6 ( شش )

متن ترانه بهنام بانی به نام قرص قمر
عاشق و در به درم تویی قرص قمرمزده امشب به سرم که دلت را ببرمتویی طن
دانلود آهنگ بهنام بانی قرص قمر 2
هم اکنون شنونده موزیک جدید و فوق العاده ی * قرص قمر 2 * با صدای زیبای هنرمند محبوب و مشهور , بهنام بانی باشید.
دانلود آهنگ بهنام بانی به همراه متن, پخش آنلاین و بهترین کیفیت (کیفیت اصلی) از رسانه مدیاک
Download new song by Behnam Bani called Ghorse Ghamar 2 With online playback , text and the best quality in mediac

متن ترانه بهنام بانی به نام قرص قمر 2 (اجرا شده در برنامه دورهمی مهران مدیری نوروز 99)
شیدا شدم و پیدا شدهعشقت تو دل مستمیک دل که نه صد دلمن به تو دلبستم
دانلود آهنگ بهنام بانی ایران
هم اکنون شنونده موزیک جدید و فوق العاده ی * ایران * با صدای زیبای هنرمند محبوب و مشهور , بهنام بانی باشید.

Download new song by Behnam Bani called Iran (Ft Iman Ebrahimi) With online playback , text and the best quality in mediac

متن ترانه بهنام بانی به نام ایران
زمین و آسمون دور تو میگردهببین اسم تو یک دنیارو پر کردهتویی اوج تموم افتخاراتماگه خشکی بشی بارون دریاتمایران قلب
دانلود آهنگ بهنام بانی فقط برو
Download New Music Behnam Bani – Faghat Boro
پخش بزودی – تیزر آهنگ اضافه شد

بهنام بانی فقط برو

متن آهنگ فقط برو از بهنام بانی

نپرس از حال و روز من فقط برو

دانلود بهترین و جدیدترین آهنگ بهنام بانی به نام فقط برو با کیفیت 320
اختصاصی از لینک بالا منتشر شد
رن میں یہ کہتے تھے شبیر کہا ہو اکبر
ٹھوکریں کھاتا ہے اک پیر کہاں ہو اکبر

جب ستمگار نے نیزہ تمھیں مارا بیٹا
اور مقتل سے مجھے تم نے پکارا بیٹا
چھن گئ آنکھوں کی تنویر کہاں ہو اکبر
رن میں یہ۔۔۔

اب میں دوگام بھی بیٹا نہیں چل پاتا ہوں
ٹھوکریں کھا کے ہر اک گام پہ گر جاتا ہوں
کس جگہ لائی ہے تقدیر کہاں ہو اکبر
رن میں یہ۔۔۔

درد و آلام سے ہمت نہیں ہارو بیٹا
مری آواز پہ لبیک پکارو بیٹا
اے مرے نانا کی تصویر کہاں ہو اکبر
رن میں یہ۔۔۔

کس طرح تمکو بتاوں میں
قبل رسیدن به نجف، تو ذهنم گفتم حتما امسال هم میرم سر مزار آقاهادی.
آقامحمدهادی ذوالفقاری رو میگم. شعید مدافع حرم. مزارشون تو وادی السلام هستش.

برنامه ای که چیده بودم این بود که سحر روز آخر بعد نماز جماعت صبح از حرم‌ امام علی (ع) برم سر مزار آقاهادی و از اوجا پیاده روی رو شروع کنم.
خلاصه رسیدیم نجف. حول و حوش ظهر بود.
مینی بوس ما رو یک کم خارج شهر پیاده کرد.
خلاصه با حاج مهدی از مینی بوس پیاده شدیم و راه افتادیم.

دانلود آهنگ بهنام بانی من یه دیوونم
هم اکنون شنونده موزیک جدید و فوق العاده ی * من یه دیوونم * با صدای زیبای هنرمند محبوب و مشهور , بهنام بانی باشید.
Download new song by Behnam Bani called Man Ye Divoonam With online playback , text and the best quality in mediac

متن ترانه بهنام بانی به نام من یه دیوونم
یه جورایی دلم گیره یه جورایی حواسم نیست کلافم من یه وقتایی که عطرت رو لباسم نیستتو دنیامی نمیزارم ی
دانلود آهنگ بهنام صفوی به نام بازی + متن و بهترین کیفیت
هم اکنون دانلود کنید و گوش دهید به ترانه ی بازی از بهنام صفوی همراه با متن و کیفیت اصلی و اورجینال
Exclusive Song: Behnam Safavi Bazi With Text And Direct Links In jazzMusic
متن آهنگ بازی بهنام صفوی
»───♫♫●|●|●♫♫───«کسی جز خود ـه تو ، شبیه تو نیست … !نمیتونم اصلا ، شبیه تو شم … !رسیدن به تو ، غیرممکن شدهنمیدونم اصلا ، به چی دلخوشم … !»──|♫●|──«تو انقدر خوبی ، که دریا شدی … !نمیگم خودت رو ، تو من غرق کننه میشه که
دانلود آهنگ بهنام بانی فقط برو
هم اکنون شنونده موزیک جدید و فوق العاده ی * فقط برو * با صدای زیبای هنرمند محبوب و مشهور , بهنام بانی باشید.

Download new song by Behnam Bani called Faghat Boro With online playback , text and the best quality in mediac

متن ترانه بهنام بانی به نام فقط برو
نپرس از حال و روز منفقط برو نمون نشو پاسوز فقط بروبرس به زندگیت به فکر من نباشازم که پرسیدن بگو دوسم نداشتیکی دوتا ن
سلام به همگی بچه ها من این وب رو دو سه روز پیش به داداش بهنام پس دادم ، پولم رو هم گرفتم 
خیلی کار بهنام سخته ، بهش گفتم نمیتونم مثل تو پست بزارم
امروز بهم گفت اگه نمیتونی این وب رو مدیریت کنی ، حذفش کن
باید از همتون معذرت بخوام ، اما واقعا نمیتونم ؛ پس حذفش میکنم ، شرمنده همتون شدم . ببخشید منو 
دو روز دیگه این وب رو نمیبینین _ خدانگهدارتون
پ.ن : داداش بهنام گفت ک به یکی از دنبالکننده ها که اسمشون حنانه هست بگم که :
《 من سر قولم هستم ...
پس توی فکر
دلنوشته های بهنام زرگر رامهرمزی:خدایا انصاف نیست که انسانهایت در نفهمی با حیواناتت برابری کنندامامغزو فهمشان برابر نباشد.درحیوانات خررادرنفهمی به رسمیت شناخته اند وما عمریست در راه تو خود را به خریت زده ایم وتوما راهنوز به رسمیت نشناخته ای.۱۲۰/
Behnamzargar
اعتقادات جدید بهنام:
من جدیدا به این نتیجه رسیدم که Work Hard, be Honest, Believe in God and Enjoy Your Life، تو الان چقدر از زندگی لذت میبری؟ تو که تازه الان در وضعیت نسبتا بهتری نسبت به دیگر هم سن و سال­های خودت هستی. حال ببین بقیه مردم چی کار میکنند.
من که الان به زندگی گذشته خودم نگاه میکنم میبینم که توی تمام مراحل زندگی در اضطراب و دلهره چیزهایی که برای اون میجنگیدم بودم در حالی که دوستانی دارم که در مقایسه با من هیچ چیز ندارند ولی خیلی خیلی بیشتر از من از زندگی ل
فیلم سینمایی «من می ترسم» ساخته بهنام بهزادی در بخش سودای سیمرغ سی و هشتمین دوره جشنواره فیلم فجر حضور دارد.
فیلم سینمایی «من می ترسم» ساخته بهنام بهزادی در بخش سودای سیمرغ سی و هشتمین دوره جشنواره فیلم فجر حضور دارد.بازیگران اصلی این فیلم النازشاکردوست، پوریا رحیمی‌سام، امیرجعفری، ستاره پسیانی، مهران احمدی، پیام یزدانی، مجید جعفری و یگانه رفتاری هستند.در «من می‌ترسم» بازیگران هر کدام در نقش‌های متفاوتی جلوی دوربین رفته‌اند .
ادامه م
دلنوشته های بهنام زرگر رامهرمزی:
یه وقتهایی تمام آرزوهات رو میدی برباد تا فقط به یه آرزوت برسی،بعدچند وقت همون یه وقتها رو چند برابر التماس وخواهشم هم میزاری روش تحویل خدا میدهی ومیگی اینو از زندگیم پرتش کن بیرون...غلط کردم...۱۱۳/
Behnamzargar
دلنوشته های بهنام زرگر رامهرمزی:ماهمگان سیاه لشکر این قافله ایم!آنانی که باید بروند خواهند رفت چرا که صندلی ریاست رابا سیاست ارث اجدادیشان کرده اند .....ودرآخرتنهاما میمانیم باهمان تفکرات احمقانه ویک دنیا خرافاتِ احمقانه تر از تفکراتمان...۱۲۷/Behnamzargar
دانلود آهنگ بهنام بانی تویی انتخابم
هم اکنون شنونده موزیک جدید و فوق العاده ی * تویی انتخابم * با صدای زیبای هنرمند محبوب و مشهور , بهنام بانی باشید.

Download new song by Behnam Bani called Toyi Entekhabam With online playback , text and the best quality in mediac

متن ترانه بهنام بانی به نام تویی انتخابم
یه جوری جورم با دلتدیگه من و تو نداره همشهواتو میکنه این دلی که بی قرارهبخند عزیزم تو فقط آخه زند
دانلود آهنگ بهنام بانی تویی انتخابم
هم اکنون شنونده موزیک جدید و فوق العاده ی * تویی انتخابم * با صدای زیبای هنرمند محبوب و مشهور , بهنام بانی باشید.

Download new song by Behnam Bani called Toyi Entekhabam With online playback , text and the best quality in mediac

متن ترانه بهنام بانی به نام تویی انتخابم
یه جوری جورم با دلتدیگه من و تو نداره همشهواتو میکنه این دلی که بی قرارهبخند عزیزم تو فقط آخه زند
حضرت آیت‌الله خامنه‌ای: «اللَّه اکبر ملت ایران لحن و نواى خاصى دارد. چون اللَّه اکبر پیغمبر است، اللَّه اکبر بت شکن است، چون به معناى ناچیز و بى‌مقدار داشتن بتهاى زور و زر است، چون به معناى رشادت و شجاعت یک ملّت در مقابل استکبار جهانى است.» ۱۳۶۴/۰۶/۰۶پایگاه اطلاع‌رسانی KHAMENEI.IR همزمان با فرارسیدن شب ۲۲ بهمن و طنین انداز شدن غریو «الله اکبر» مردم ایران اسلامی، لوح «الله اکبر» را منتشر می‌کند.

دلنوشته های بهنام زرگر رامهرمزی:حق بازنشست شد وخدا جانشینش شد...شیطان مزد عبادت میخواستوسوسه من مزدش شد.گندم را آدم وهوا خوردند!چوبش رامندیگری سجده نکرددرعوض حکم سجده شبانه روزی ام راصادر کرد.من چه کاره بودم میان این سیاه لشکربازیهایت جناب حق؟۱۲۸/Behnamzargar
مگو که شعله در این سینه درنمی گیرد
دلم گرفته از این بیشتر نمی گیرد
مگو برای گرفتن بهانه دیگر نیست
دلت برای شهیدان مگر نمی گیرد
چه اتفاق خوبیه گره زدن روزهای خوب و قشنگ بهاری با شهدا
چه غم شیرینیه وقتی بین مزار شهدا قدم میزنی 
چقدر خوبه وسط تعطیلات هم یه دفعه دلت هوای مزار شهدا میکنه
و چقدر خوبتره که وقتی خودتو بهشون میرسونی میبینی تنها نیستی
میبینی مثل همیشه شلوغه
همه جور سلیقه ای و همه جور تیپی خودشونو به مزار شهدا رسوندن
برات جالبه که با چ
دانلود آهنگ بهنام بانی خوابتو دیدم
هم اکنون شنونده موزیک جدید و فوق العاده ی * خوابتو دیدم * با صدای زیبای هنرمند محبوب و مشهور , بهنام بانی باشید.
Download new song by Behnam Bani called Khabeto Didam With online playback , text and the best quality in mediac
متن اهنگ بهنام بانی به نام خوابتو دیدم
دلم خیلی برات تنگ شده خوابتو دیدمخوابتو دیدم و بازم دلتنگم و بی تاب دیگه کارم شده هرشب هی میپرم از خوابهر
دانلود آهنگ بهنام بانی خواننده های مورد علاقه از‌خواننده‌ های قدیمی، محمد اصفهانی و محمد علیزاده را دوست دارد، مرحوم ناصر عبداللهی الگوی وی بوده، که البته ژانرش را عوض کرده است. در میان خواننده‌ های نسل جدید هم سینا شعبانخانی، مسعود صادقلو و شهاب مظفری را دوست دارد. ثبت رکورد بهنام بانی در ایران یکی از خواننده هایی است که علاقه مندان و طرفداران زیادی دارد و این موضوع در کنسرت های وی نیز به وضوح به چشم می خورد. دانلود آهنگ بهنام بانی با او
طرز تهیه اکبر جوجه :
اکبر جوجه، نام یک رستوران زنجیره‌ای و نیز لقب علی‌اکبر کلبادی نژاد بنیان‌گذار این رستوران‌ها و ابداع‌کننده این غذاست. این نام اکنون به صورت نام یک غذای مازندرانی درآمده است اکبر جوجه یک طعم متفاوت نسبت به همه ی جوجه ها دارد که به جرات می توان گفت این غذا بسیار لذیذ می باشد اما به شرطی که اصولی و طبق دستور پخت حرفه ای طبخ شود. ما را در ادامه این مطلب از بخش آشپزی مجله اینترنتی نمناک همراهی کنید تا طرز پخت اکبر جوجه را برا
دانلود آهنگ جدید بهنام بانی خوابتو دیدم
از موزیک من لذت ببرید ♫ دانلود اهنگ خوابتو دیدمو بازم دلتنگیم و بی تاب با صدای بهنام بانی به همراه شعر و بهترین کیفیت ♫
شعر : کارن موسوی | ملودی و تنظیم قطعه : حامد برادران
Download New Music BY : Behnam Bani | Khabeto Didam With Text And 2 Quality 320 And 128 O

متن آهنگ خوابتو دیدم بهنام بانی
ادامه مطلب
طرز تهیه اکبر جوجه اصل
شاید کمتر کسی باشد که به شمال ایران سفر کند و آوازه غذای لذیذ اکبر جوجه را نشنیده باشد,حاج علی اکبر کلبادی ابداع کننده غذای اکبر جوجه و موسس رستوران های 
اکبر جوجه در خطه مازندران است که این غذای خوش طعم نیز از اسم ایشان گرفته شده,برای تهیه اکبر جوجه دستور های بسیار زیادی وجود دارد اما امروز در آشپزخانه
 زیبازن طرز تهیه اکبر جوجه اصل را برای شما در نظر گرفتیم.

ادامه مطلب
دانلود آهنگ بهنام بانی قرص قمر ۲
دانلود آهنگ جدید از بهنام بانی به نام قرص قمر ۲
Download New Music Behnam Bani Ghorse Ghamar 2
دانلود ترانه شاد “جان جان” از بهنام بانی که به قرص قمر دو معروف است
ترانه: کارن موسوی ، موزیک و تنظیم: حامد برادران
برای دانلود آهنگ به ادامه مطلب مراجعه کنید …
ادامه مطلب
باران ترین ابر خداامشب چه بارنی شدیآقا شب هشت عزاشاید خراسانی شدیشاید رضا کاری کندامشب برای قلب توذکر علی روی لبتاکبر صدای قلب تولیلا پر از دلشوره شداکبر به میدان می رودسقا فدایش می شودگویی حسین جان می رودکام علی اکبرت شکل بیابان ها شدهبا بغض و کینه از علیاکبر قد صحرا شده
گاهی سزای خواستن،داشتن،وگاهی سزای داشتن،شکستن،وگاهی سزای شکستن،فقط یک دل بی گناه است. آری دلم، که دلم برایت میسوزدچراکه تو هم به ناچارازسرتنهایی بایددرخرافات عشق بسوزی وبسازی./۱۱۹
Behnamzargar
با استعانت از خداوند متعال این وب سایت در تاریخ 28 آبان ماه 1397 جهت ثبت و انعکاس گزارش فعالیت های مراکز فعال روستای کنگ مزار راه اندازی گردید.موقعیت مکانی کنگ مزار در زابل:

واحد رسانه و ارتباطات  مسجد امام المتقین علیه السلام کنگ مزار
Behnam Bani - Faghat Boro
ترانه : حمیدرضا یوسفی ؛ موزیک و تنظیم : حامد برادران
+ متن ترانه فقط برو از بهنام بانی
نپرس از حال و روز من / فقط برو نمون نشو پاسوز فقط برو
برس به زندگیت به فکر من نباش / ازم که پرسیدن بگو دوسم نداشت

ادامه مطلب
مزار (به معنی زیارتگاه) ریشه در اعتقادات دینی ما ایرانیان دارد که در ایران پیش از اسلام نیز به نامهای دیگری وجود داشته است. بجز حرم امامان معصوم علیهم السلام، که کعبه عشق و ارادت شیعیان است، مکان های دیگری نیز به عنوان مزار شناخته می شود که محل دفن امامزادگان و دیگر بزرگان دین است و یا ممکن است نشانه ای از آنان داشته باشد، مانند قدمگاه حضرت امام رضا (ع) در نیشابور که نشان حضور و استقرار ایشان در آن مکان است. در مجموع مزارها بهانه ای است برای عش
دانلود آهنگ بهنام بانی عاشقم کرده
هم اکنون شنونده موزیک جدید و فوق العاده ی * عاشقم کرده * با صدای زیبای هنرمند محبوب و مشهور , بهنام بانی باشید.
Download new song by Behnam Bani called Ashegham Karde With online playback , text and the best quality in mediac

متن ترانه بهنام بانی به نام عاشقم کرده
باور کن همه جا شده با تو بهشتیه چیزا رو نمیشه نوشت تا یه روزی برسی بهشیه چیزایی مث همین عشق یه چیزایی مث هم
دانلود آهنگ بهنام بانی هنوز دوست دارم
هم اکنون شنونده موزیک جدید و فوق العاده ی * هنوز دوست دارم * با صدای زیبای هنرمند محبوب و مشهور , بهنام بانی باشید.

Download new song by Behnam Bani called Hanooz Dooset Daram With online playback , text and the best quality in mediac

متن ترانه بهنام بانی به نام هنوز دوست دارم
فاصله میگیری خب بیشتر دلم میخوادتورو خوب نگاه کن تو چشام جون همین چشما نروساده دل بستم ول
Behnam Bani - Faghat Boro
ترانه : حمیدرضا یوسفی ؛ موزیک و تنظیم : حامد برادران
+ متن ترانه فقط برو از بهنام بانی
نپرس از حال و روز من / فقط برو نمون نشو پاسوز فقط برو
برس به زندگیت به فکر من نباش / ازم که پرسیدن بگو دوسم نداشت

ادامه مطلب
دلنوشته های بهنام زرگر رامهرمزی:قصه خلقت را به ناحق شروع کرد آنکس که برندش حق است نمیدانم که موشم یا که آدمکه بایک بار آفرینش، صدهزاربارمی آزمایی مرا تا که محتاج یاریت میشوم  تو به صلاحم لغو محتاج میکنی اگر لب به لب باز گشایم تااعتراضی نمایم به کردارتمُهر و موم سکوت برلبان میزنی من ازخیرت گذشتم بهشت و جهنم نمیخواهم فقط مرا به حال، حالم رها کنمن از فهمیدن هاپراز زجرم فقط مرا دیوانه ای نادان کن...۱۲۹/
دانلود آهنگ جدید بهنام بانی به نام قرص قمر 2
در این ساعت از آپ آهنگ دانلود کنید › ورژن جدید آهنگ قرص قمر بهنام بانی با لینک مستقیم کیفیت بسیار بالا 320 و 128 به همراه متن موزیک
بهنام بانی قرص قمر 2 
Download New Version Music By : Behnam Bani » “Ghorse Ghamar 2” Whit Text
ترانه سرا » کارن موسوی /  آهنگسازی و تنظیم » حامد برادران

ادامه مطلب
ای علی‌اکبر حسین ای علی‌اکبر حسینثانی حیدر حسین ای علی‌اکبر حسینای یل کرب و بلا ای علی اکبرمای امید خیمه ها ای شبیه مصطفیای علی‌اکبر حسین ای علی‌اکبر حسینثانی حیدر حسین ای علی‌اکبر حسینآی ای نفس های حسین یار رعنای حسینماه زیبای حسین ماه زیبای حسینای علی‌اکبر حسین ای علی‌اکبر حسینثانی حیدر حسین ای علی‌اکبر حسین
ای علی‌اکبر حسین ای علی‌اکبر حسینای بدر هاشمیون ای میر حیدریونای مهر فاطمیون ای مهر فاطمیونای علی‌اکبر حسین ای علی‌اکبر
رن میں یہ کہتے تھے شبیر کہا ہو اکبر
ٹھوکریں کھاتا ہے اک پیر کہاں ہو اکبر
جب ستمگار نے نیزہ تمھیں مارا بیٹا
اور مقتل سے مجھے تم نے پکارا بیٹا
چھن گئ آنکھوں کی تنویر کہاں ہو اکبر
رن میں یہ۔۔۔
اب میں دوگام بھی بیٹا نہیں چل پاتا ہوں
ٹھوکریں کھا کے ہر اک گام پہ گر جاتا ہوں
کس جگہ لائی ہے تقدیر کہاں ہو اکبر
رن میں یہ۔۔۔
درد و آلام سے ہمت نہیں ہارو بیٹا
مری آواز پہ لبیک پکارو بیٹا
اے مرے نانا کی تصویر کہاں ہو اکبر
رن میں یہ۔۔۔
کس طرح تمکو بتاوں میں بصد آہ
آهنگ چوب خط با صدای علی اکبر قلیچ با کیفیت عالی همراه با متن : خواننده و آهنگساز : علی اکبر قلیچ ترانه : سعید پاشازاده و علی اکبر قلیچ ... علی اکبر قلیچ _ چوب خط حرف دل من ... سامی یوسف - نام مرا صدا بزن (موزیک ویدئو رسمی). از ...
علی اکبر قلیچ - چوب خط (ویژه ماه مبارک رمضان) ... واقعا آقای قلیچ زیبا می خوونند من که طرفدار پروپاقرصشونم ،ممنون از شما ... سی سال،سی موسیقی، یک جایزه؛ 1370. از ...
آهنگ چوب خط - علی اکبر قلیچ. ... آهنگ جدید «چوب خط» به مناسبت ماه مبارک ر
اعتقادات بهنام:
زندگی ترکیبی از سرمایه ها و محل­هایی برای سرمایه گذاری است. اصلی ترین سرمایه هر انسان عمر اوست و در یک نگاه کلی دو موقعیت اصلی سرمایه گذاری حال و آینده انسان است. انسانی موفق خواهد بود که سرمایه خود را به صورت متعادل بین حال و آینده خود تقسیم کند. نه بیخیال از آینده وقت و پول خود را صرف خوشگذرانی کند و نه حال خود را فدای آینده های دور ودراز کند
الله اکبر...!
الله اکبر....!
صدای اذان را میشنوی؟‌خدا با تو سخن میگوید...
خدایا حافظ وطنم ، مردمانش ،سربازانش ،سردارانش باش.... :)
رهبرم... !
خدایا.... 
سردارم جایگاه ابدیت تو در قلبِ ماست‌‌....حاج قاسم، سلیمانی های دیگری هستند که دارند انتقام خونت را میگیرند....!! تو آرام بخواب سردار خیالت راااااااحت ....❤️ #انتقام_سخت ✌️✌️✌️✌️✌️✌️✌️
خدایاشما هم دیگه واسه ما طاقچه بالا میزاری...آخه چراخادمهای مساجدت فقط وقت نماز درخونتو باز میکنن بعد از نمازهم قفلش میکنن ...شاید من بعدازنمازبخواهم تنهایی به کنارتوبنشینم وسرم راآرام روی شانه هایت بگذارم وسیردلم اشک بریزم ودردهای دلم رابه توبگویم،چرااینهای تو،اینجا،همه رابه چشم دزد میبینند./۱۱۷
Behnamzargar
شهید مدافع حرم «اکبر شهریاری» اول فروردین 1363 در تهران چشم به جهان گشود. وی اول بهمن 1392 در مبارزه با تکفیری‌ها در حومه دمشق پایتخت سوریه به درجه رفیع شهادت نائل آمد. پیکر مطهر این شهید در قطعه 26 بهشت زهرا (س) آرام گرفته است.
نوید شاهد: شهید اکبر شهریاری، اول فروردین ماه 1363 در تهران در محله کیانشهر به دنیا آمد. ایشان در دانشگاه امام حسین (ع) و در رشته علوم سیاسی درس خوانده است. او حافظ کل قرآن، عامل به قرآن، بسیار خوش رو و شوخ طبع، اهل تفریح و گردش،
جمله ای تاثیر گذار از پدر بهنام
حرکت به سوی اهداف بزرگ مثل رانندگی در یک جاده مستقیم و بلنده که انتهای اون معلوم نیست و تا دور دست­ ها ادامه داره. آدم وقتی ابتدای راه هست و به انتهای جاده نگاه میکنه، میبینه که دو طرف جاده در افق با هم تلاقی پیدا کردند و شاید بترسه و با خودش فکر کنه "این غیر ممکنه که من بتونم با ماشینم از این مسیر باریک عبور کنم" و از حرکت به سمت هدف خودش منصرف بشه. ولی بهنام، هیچ وقت اسیر افکار منفی نشو. مسیرت رو با قدرت ادامه بده
ازدواج بهنام بانی هر چند وقت یکبار عکسی با عنوان همسر دانلود آهنگ های بهنام بانی جدید و قدیمی منتشر میشود. بهنام بانی در این باره می‌گوید: به محض معروف شدن هنرمندان اولین کنجکاوی طرفداران او شناختن همسرش و دیدن تصاویر دو نفره آنهاست. اما بهنام بانی هنوز مجرد است و ازدواج نکرده است و تمام عکس هایی که از او و همسرش عنوان شده است متعلق به عکس های بعد از کنسرت های او با طرفدارانش است و طبق گفته ی خودش فعلا تصمیمی برای انجام این کار ندارد. بهنام ب
دانلود آهنگ جدید و فوق العاده قرص قمر ۲ از هنرمند خوش صدا و محبوب بهنام بانی
همراه با متن آهنگ و پخش آنلاین / دانلود با لینک مستقیم و کیفیت ۳۲۰ و ۱۲۸ MP3
ترانه سرا : کارن موسوی / تنظیم کننده : حامد برداران
Download New Music Behnam Bani Ghorse Ghamar 2

ادامه مطلب
مواد لازم برای اکبر جوجه
اکبر جوجه یک طعم متفاوت نسبت به همه ی جوجه ها دارد که به جرات می توان گفت این غذا بسیار لذیذ می باشد اما به شرطی که اصولی و طبق دستور پخت حرفه ای طبخ شود.
ما را در ادامه این مطلب از بخش آشپزی مجله اینترنتی نمناک همراهی کنید تا طرز پخت اکبر جوجه را برای شما بیان کنیم :
مواد لازم اکبرجوجه
جوجه ی مرغ :یک کیلوگرم
رب انارشیرین یا ملس :2 پیمانه
لیموترش :1 کیلوگرم
زعفران دم کرده :3 قاشق غذاخوری
روغن مایع :3 پیمانه
نمک و فلفل :به
سخنان تاثیر گذار بهنام:
یه جایی خونده بودم که In Young Age Try to Learn not to Earn، یعنی در سنین جوانی سعی کنید یاد بگیرید تا اینکه دنبال پول باشید. ولی اگر شخصی که این سخن رو گفته بود ایران زندگی میکرد، حرفش رو جور دیگه ای میگفت: In Young Age Learn How to Earn، یعنی در سنین جوانی یاد بگیرید چگونه پول دربیارید
خلبانی که تصمیم میگیره دکمه EJECT رو بزنه، باید از تمام قسمت های هواپیمای خودش دل بکنه و فراموششون کنه؛اما تنها قسمتی که تا آخر با خلبان میمونه، صندلی خلبانه که اون رو بالا میبره و جونش رو نجات میده.اما بهنام عزیز، شما سعی کن از اون صندلی هم دل بکنی و فراموشش کنی. خیلی ممنون.

دانلود اهنگ خوبه اخرش بهت رسیدم تورو به دنیا نمیدم بهنام بانی
دانلود کامل خوبه اخرش بهت رسیدم تورو به دنیا نمیدم
دانلود اهنگ جدید بهنام بانی در وبلاگ یک موزیک به نام خوبه اخرش بهت رسیدم تورو به دنیا نمیدم بصورت کامل و با لینک مستقیم 
متن اهنگ بهنام بانی
ادامه مطلب
دانلود آهنگ جدید بهنام بانی به نام خوابتو دیدم
دانلود آهنگ خوابتو دیدم از بهنام بانی با لینک مستقیم کیفیت عالی 320 و 128 به همراه تکست موزیک از رسانه آپ آهنگ
Download New Music By : Behnam Bani – Khabeto Didam
دانلود آهنگ بهنام بانی خوابتو دیدم 
ترانه سرا: کارن موسوی / آهنگسازی و تنظیم: حامد برادران

ادامه مطلب
اکبر اقبالی کیست؟
اکبر اقبالی کمدین و طنز پرداز معروف ترک ایرانی از سرزمین آذربایجان می‌باشد. حتماً از اجراهای او کلیپ‌هایی را دیده‌اید! اقبالی سال‌هاست که به عنوان چهره‌ای مطرح و محبوب در کمدی مشغول فعالیت است.
نمایش‌های اکبر اقبالی
هم‌اکنون علی اکبر اقبالی بعنوان هنرمند و تهیه کننده مجموعه شوهای شبانه معروف “جنگ ستاره‌های رنگارنگ ” مشغول فعالیت است. قبل از آن به همراه نیما ساحلی، تبدیل به زوج معروف نمایش‌های طنز شده بودند و خنده
دانلود آهنگ علی بابا و بهنام SI به نام جبران
Download Music From Ali Baba & Behnam SI - Jobran

دانلود آهنگ علی بابا و بهنام SI به نام جبران
دانلود آهنگ علی بابا و بهنام SI به نام جبران با دو کیفیت 128 و 320
برای دانلود به ادامه مطلب مراجعه کنید...
ادامه مطلب
سوپرطلا
اکبر کاراته از تو خرابه‌های آبادان یه الاغ پیدا کرده بود؛ اسمش رو هم گذاشته بود: «سوپرطلا»! الاغ همیشه‌ی خدا مریض بود و آب بینیش چند سانت آویزون. یه روز که اکبر کاراته برای بچه‌ها سطل‌‌سطل شربت می‌برد، الاغه سرشو کرده بود توی سطل شربت و نصف شربتا رو خورده بود. حالا اکبر کاراته هی شربتا رو لیوان می‌کرد و می‌داد بچه‌ها و می‌گفت: بخورید که شفاست. کم‌کم بچه‌ها به اکبر کاراته شک کردند و فهمیدند که الاغِ اکبر کاراته سرشو کرده داخل سط
دانلود آهنگ جدید بهنام بانی به نام این عشقه
Download New Music Behnam Bani – In Eshghe
هم اکنون ، موزیک جدید و شنیدنی بهنام بانی به نام این عشقه با لینک مستقیم و دو کیفیت ۳۲۰ و ۱۲۸ همراه با متن آهنگ از سایت موزیک من
دانلود آهنگ بهنام بانی این عشقه

ادامه مطلب
مواد لازم برای اکبر جوجه
اکبر جوجه یک طعم متفاوت نسبت به همه ی جوجه ها دارد که به جرات می توان گفت این غذا بسیار لذیذ می باشد اما به شرطی که اصولی و طبق دستور پخت حرفه ای طبخ شود.
ما را در ادامه این مطلب از بخش آشپزی مجله اینترنتی نمناک همراهی کنید تا طرز پخت اکبر جوجه را برای شما بیان کنیم :
مواد لازم اکبرجوجه
مواد لازم برای اکبر جوجه
مواد لازم اکبرجوجه

باسمه تعالیاولیای الهیحضرت علی اکبرغزل۱
گفت مولایم حسین، در وصف فرزندش چنیناو بود شبه پیمبر، اسوه ی فهم و یقین
هر زمان مولا دلش یاد پیمبر می گرفت
می کند بر چهره ی اکبر ، نگاهی دلنشین
شد شهید کربلا، با اذن مولا در نبرداولین کس جان دهد، در راه قرآن مبین 
دفن می باشد علی اکبر به پای باب خوداولین جنگنده با دشمن بود نور دو عین
می کند نفرین ولی بر ابن سعد بی حیابر سر بالین اکبر می زند ، سالار دین
از خدا خواهد نیامرزد ورا در آن جهانپیش گویی می کند
دانلود آهنگ تمام من بیا ولی تو به مزار من یه لاله جا بزار شروین حاجی آقاپور در عصر جدید
ahang tamam man biya vali to be mazare man ye lale ja bezar az Shervin Hajipour
دانلود آهنگ تمام من بیا ولی تو به مزار من یه لاله جا بزار شروین حاجی آقاپور در عصر جدید
به جای من یه قاصدک یه روز میاد تو خواب تو
تو قدرشو بدون بعد من اگه نبود کسی به یاد من
تو شعرمو بخون به جای من شاید یکی بیاد جایی بفهمتت
که بیشتر از من میخوادتت
تمام من بیا ولی تو به مزار من یه لاله جا بزار
تمام من بیا ولی تو به مزار
دانلود آهنگ بهنام بانی این عشقه
ترانه و آهنگ بسیار زیبا و شنیدنی این عشقه از بهنام‌بانی با دو کیفیت اورجینال 128 و 320 و لینک مستقیم و پر سرعت به همراه تکست و متن آهنگ + پخش آنلاین از وبلاگ موزیک گرام
عکس: مرتضی محمدی | خواننده: بهنام بانی | سبک آهنگ: عاشقانه و شاد | طراح کاور: محمد نعیمی | گیتار: علیرضا الیاسوند | آهنگساز، تنظیم و میکس و مسترینگ: حامد برادران | لیبل: شرکت فرهنگی هنری آوای فروهر | ترانه سرا: کارن موسوی
دانلود آهنگ این عشقه بهنام بانی
همسر شهید محمد صفری پس از ۳۸ سال بی‌خبری از شوهر شهیدش، به همت خانواده شهید همجوار مزار همسرش و یکی از همرزمان این شهید، مزار همسر خود را پیدا کرد و صبح دوشنبه ۱۸ آذر ۱۳۹۸ از رشت به تهران آمد و بر سر مزار همسر شهیدش حاضر شد. همسر این شهید که در طول این سال‌ها گمان می‌کرد «محمد صفری» مفقود‌الاثر شده است، صبح امروز بعد از سال‌ها انتظار برای اولین‌بار مزار شوهر شهیدش را زیارت کرد. پیکر مطهر شهید محمد صفری که در سال ۱۳۶۰ به شهادت رسید، در قطعه
در خصوص محل دفن پیکر مطهر برخی از ائمه اطهار علیهم السلام مطالبی نقل می‌شود. ازجمله گاهی گفته می‌شود که مرقد حضرت امیرالمؤمنین امام علی علیه السلام در محلی به نام مزار شریف در افغانستان کنونی است. این مطلب را به این دلیل نقل می‌کنند که از آن مکان شاهد کرامت‌هایی بوده‌اند و تعدادی از بیماران در اثر دعا و نیایش در آن مکان، شفا گرفته‌اند.
 با استناد به کتاب نکته‌های ناب از آیت‌الله‌العظمی محمدتقی بهجت رحمه‌الله علیه، مطلبی را استخراج کر
انگاه عصای پیکان داری بدست گرفت وبیرون امد ما در جلوش بودیم واوپا برهنه وپیراهن خود را هم تا نصف ساق بکمرزده بود و لباسهای دیگرش را بکمر زده بود چون حرکت کرد ماهم پیشاپیش حرکت کردیم یسر بسوی اسمان بلند  کرد وچهار تکبیر گفت که ماپنداشتم اسمان و دیوارها با ام  هم اواز بودند سرداران ومردم اماده و سلاح پوشیده و بهترین زینت را نموده دم درایستاده بودند چون ما ان صورت و هیبت بر انها در امدیم سپس امام رضا ع در امد ونزد در ایستاد و فرمود  الله اکبر   
مطمئن نبودم که باید این پست را بنویسم یا نه. بعد از اندکی فکر کردن، دیدم بهتر است این حرف‌ها را به گوش بقیه رسانده و عقیده‌ی خود را ابراز کنم! شاید دلیل نوشتن حداقل بخشی از این پست یک تعصب پنهان به بعضی زبان‌ها و سیستم‌عامل‌ها باشد.بخشی دیگر هم مطالبی بودند که فکر کردم پست بهنام سیمجو به اندازه کافی به آنها نپرداخته یا مبهم نوشته و ... .پیشنیاز مطالعه‌ی این مطلب، مطلب بهنام سیمجو است.
ادامه مطلب
دانلود آهنگ جدید بهنام بانی خوابتو دیدم
و حالا بشنوید و دانلود کنید موزیک جدید بهنام بانی عزیز رو با نام خوابتو دیدم همراه با تکست و کیفیت عالی
تنظیم کننده و آهنگسازی : حامد برادران

متن موزیک:
───┤ ♩♬♫♪♭ ├───
دلم خیلی برات تنگ شده خوابتو دیدم ♬♫♪خوابتو دیدم و بازم دلتنگم و بی تاب دیگه کارم شده هرشب هی میپرم از خواب…هرچی گفتم نرو واسه تو فرقی نکرد رفتی گفتی بهم دنبالم هیچ جا نگرد ♬♫♪منمو حال بدو من نمیدونم که چی انقد عوضت کرد …

میدونید چرا اینقدر میگم
چون اثراتش هنوز تو زندگیمونه 
بهنام ماشینم ۵۰۰ میلیونی خریده میگه عموهام بلد نبودن کار کنن
اخه بچه جون اون کاری که الان شما دارید میکنید حق خوریه که اینقدر براتون سود داشته 
اصلا داداش چیع؟!؟!
بیچاره بابام سهمش از اون کارخانه از همه  بیشتر داراییش کمتر ..چرااا؟!
چون همش میگفت اول داداشم ماشین بخره بعد من..
اول داداشم خونه بخره بعد من...
بیچاره بابام 
آقا تهش قراره چی بشه من ازشون نمیگذرم  
ضرر مالی به کنار گند زدن این 

علی اکبر(ع) نخستین فردی بود که از بنی‌هاشم به میدان رفت. او فرزند بزرگ امام است و نزدیک‌ترین فرد به ایشان. چون غربت پدر را در میان خیل گرگ‌های خون آشام کوفه و شام می بیند، از همه یاران و افراد خاندان پیشی می گیرد و خود را در راه آرمانی فدا می‌کند. او گام به میدان می‌نهد تا حجت را تمام کند و شوق رسیدن به فیض شهادت را در دل یاران حسین(ع) قوت بخشد. علی اکبر(ع) الگوی سبقت گرفتن در شهادت است.

منبع : باشگاه خبرنگاران
مراسم غبار روبی و عطر افشانی  مزار مطهر 24 شهید دوران دفاع مقدس و 1 شهید انقلاب شهر کمشچه همزمان با هفته دفاع مقدس با حضور خانواده های محترم و معزز شهدا و مسئولین نظامی و انتظامی شهر ، شهرستان و بخش حبیب آباد برگزار گردید.
ادامه مطلب

ادامه مطلب
متن آهنگ بهنام صفوی بنام بازی

کسی جز خود تو شبیه تو نیستنمی تونم اصلا شبیه تو شمرسیدن به تو غیر ممکن شدهنمی دونم اصلا به چی دلخوشمتو انقدر خوبی که دریا شدینمی گم خودت رو تو من غرق کننه می شه که با تو مساوی بشمنه می شه بگم با خودت فرق کنمن این بازی رو می بازمتو از قلبم خبر داریتو چشمات آس گم می شهیه عالم برگ سر داریمن این بازی رو می بازمتو از قلبم خبر داریتو چشمات آس گم می شهیه عالم برگ سر داری
دیگه بسه حرفامو یادم نیارکه هرچی بهت گفتمو از برمهن
آپارتمان نوساز اباذر بهنام
فول لاکچری 
لابی به همراه لابی من
6 طبقه 36 واحدی
فوق العاده بی نظیر با ویو ابدی
پلان مهندسی
غرق در نور
تماس فوری = فروش به اولین تماس

کارشناس امور ملکی شما:
نوید 09128297909 

همین امروز درخواست خود را از طریق شماره تلفن بالا مطرح نمایید با توجه به نوسان قیمت در بازار نیاز شما را به بهترین شکل ممکن برآورده می کنیم
گروه فروش یاب گروه تخصصی منطقه 5 تهران
آپارتمان نوساز اباذر بهنام
فول لاکچری 
لابی به همراه لابی من
6 طبقه 36 واحدی
فوق العاده بی نظیر با ویو ابدی
پلان مهندسی
غرق در نور
تماس فوری = فروش به اولین تماس

کارشناس امور ملکی شما:
نوید 09128297909 

همین امروز درخواست خود را از طریق شماره تلفن بالا مطرح نمایید با توجه به نوسان قیمت در بازار نیاز شما را به بهترین شکل ممکن برآورده می کنیم
گروه فروش یاب گروه تخصصی منطقه 5 تهران
نظارت از عملکردبرنامه های  یک ساله 97حوزه بسیج دانش آموزی باحضور کلیه مدیریتهای سازمان و برگزاری جلسات با مدیران مدارس طرح شهید بهنام محمدی سرمربیان آمادگی دفاعی،فرماندهان واحدهای پیشگام،سرگروههای طرح شهید بهنام با حضور مسئول محترم سازمان بسیج دانش آموزی استان.
عید های شعبان یک ته مایه ی غربتی درونش نهفته است. یعنی هر چه هم سعی کنی شادباشی و بخندی باز از  ته دلت نمی‌توانی شاد باشی.
مثلا همین ولادت ارباب اصلا نمی‌توانم درک کنم که با اسم ارباب کف می‌زنند و دست می‌زنند... یا مثلا همین امشب شب ولادت جوان ارباب، که تمام تلاشت را می‌کنی که فکر نکنی به .....
ولی درد ناکترین ولادت‌ش نیمه‌اش است...اصلا مگر می‌شود...شب تولد پدر را بدون پدر جشن گرفت... مثلا میشود تصور کرد بابا زندان باشد بعد همه دور هم بگوییم و بخ
دانلود آهنگ جدید بهنام بانی فقط برو
دانلود آهنگ بهنام بانی به نام فقط برو کیفیت ۱۲۸ و ۳۲۰ ، با لینک مستقیم ، همراه با پخش آنلاین و متن آهنگ
دانلود آهنگ فوق العاده فقط برو با صدای بهنام بانی از جوان ریمیکس
Download New Music Behnam Bani – Faghat Boro
نپرس از حال و روز من،فقط برو

امشب می توانید آهنگ جدید بهنام بانی را از جوان ریمیکس دانلود نمایید.
جدیدترین آهنگ بهنام بانی، فقط بروی نام دارد.
امیدوارم موزیک از کیفیت مطلوبی برخوردار باشد.
با آرزوی موفقیت برای این
-اللّه اکبر، اللّه اکبر، اللّه اکبر
السلام علیکم و رحمة الله و برکاته، انّ الله و ملائکته یصلّون علی النّبی یا ایّها الذین آمنوا صلّوا علیه و سلّموا تسلیماً
مردم سه صلوات فرستادند و یکی از پیرمردهای صف اول جماعت که خادم مسجد بود، میکروفن را گذاشت کنار جوانی که به تازگی دهه ی دوم زندگی اش را شروع کرده بود تا او تعقیبات نماز را بخواند.

ادامه مطلب
 دیروز همسر شهید حاج قاسم سلیمانی برای زیارت مزار مطهر این شهید بزرگوار به دور از تشریفات در صف ایستاد و سپس مانند مردم عادی قبر را زیارت و محل را ترک می‌کند و حتی در زمانی که مردم حاضر در صف از او می‌خواهند تا به زیارت خود سرعت ببخشد باز هم نمی‌گوید کیست و به زیارت خود خاتمه می‌دهد؛
این رویداد زیبا که توسط سایت آرمان کرمان بازتاب داشت اکنون سوژه رسانه‌های اجتماعی و شبکه‌های مجازی شده است.

دانلود آهنگ جدید اکبر قلی زاده اغرار
دانلود آهنگ اکبر قلی زاده به نام اغرار کیفیت ۱۲۸ و ۳۲۰ ، با لینک مستقیم ، همراه با پخش آنلاین و متن آهنگ
دانلود آهنگ فوق العاده اغرار با صدای اکبر قلی زاده از جوان ریمیکس
Download New Music Akbar Gholozadeh – Eghrar

بزودی می توانید موزیک جدید اکبر قلی زاده عزیز را از جوان ریمیکس دانلود نمایید.
اکبر قلی زاده موزیک جدید خود را در سبک پاپ قرار داد.
امیدوارم خواننده بتواند رضایت شنونده را جلب کند.
هم اکنون می توانید موزیک پیشن
دانلود آهنگ جدید و فوق العاده قرص قمر ۲ از هنرمند خوش صدا و محبوب بهنام بانی
همراه با متن آهنگ و پخش آنلاین / دانلود با لینک مستقیم و کیفیت ۳۲۰ و ۱۲۸ MP3
ترانه سرا : کارن موسوی / تنظیم کننده : حامد برداران
Download New Music Behnam Bani Ghorse Ghamar 2

ادامه مطلب

دانلود آهنگ جدید بهنام حاجی زاده بنام بند بند دلم با بالاترین کیفیت
Download New Music Behnam Hajizadeh – Band Bande Delam
ترانه و آهنگ:‌ بهنام حاجی زاده و الناز اسفندفرد
تنظیم: میثم اکبری , گیتار: مجتبی تقی پور
برای دانلود آهنگ به ادامه مطلب مراجعه کنید …

دانلود با کیفیت 320 - 6.80 مگابایت
دانلود با کیفیت 320 - 6.80 مگابایت

دانلود آهنگ جدید بهنام حاجی زاده بنام بند بند دلم
دانلود با کیفیت 128 - 2.80 مگابایت
دانلود با کیفیت 128 - 2.80 مگابایت

ای اهل سماوات بریزید ستارهمیلاد محمّد شده تکرار دوبارهامشب همه والشمس بخوانیداز پارۀ دل گل بفشانیدیوسف زهرا علی اکبرخوش آمدی علی‌اکبراین آینۀ ختم رسل هست حسین استانگار محمّد به سرِ دست حسین استاین لاله و ریحان حسین استوالله قسم جان حسین استیوسف زهرا علی اکبرخوش آمدی علی‌اکبر
ادامه مطلب
دانلود آهنگ بهنام بانی قرص قمر 2

جان جان تو شدی لیلی این خونه

جان جان با تو دل صد تای مجنونه

جان جان دوتا همزادیم و دیوونه

جان جان شدی شیرین به تو دل دادم

/ ترانه : کارن موسوی / موزیک و تنظیم : حامد برادران /

Download Song By Behnam Bani Called Ghorse Ghamar 2

برای دانلود آهنگ به ادامه مطلب مراجعه کنید …

ادامه مطلب
دانلود آهنگ بهنام بانی فقط برو | کیفیت 320 و 128
هم اکنون برای شما کاربران جاز موزیک ترانه بسیار زیبای فقط برو از بهنام بانی همراه با متن و بهترین کیفیت فراهم شده
Download New Song By : Behnam Bani – Faghat Boro With Text And Direct Links In jazzMusic

متن آهنگ فقط برو بهنام بانی
»───♫♫●|●|●♫♫───«نپرس از حال و روز ـه من ، فقط برو … !نمون نشو پاسوز ـه من ، فقط برو … !برس به زندگیت ، به فکر من نباشازم که پرسیدن ، بگو دوسم نداشت … !»──|♫●|──«یکی دوتا نیست آخه درد ـه این دلم … !چیز
یک مسیحی یا یک یهودی نمی تواند در ایران آزادانه کلیسا و کنیسه برود

چون اکبر کونی، سپاهی های کونی و اطلاعاتی های کونی در این مملکت هستند ...

یادم نیست کلیسای باز در این کشور کجاست

چون اکبر کونی، سپاهی های کونی و اطلاعاتی های کونی در این مملکت هستند ...

یک دگرباش جنسی نمی تواند در ایران آزاد زندگی کند

چون اکبر کونی، سپاهی های کونی و اطلاعاتی های کونی در این مملکت هستند ...

این از معضلات وجود

خامنه ای و رفیقای کونی اش هستش ...

این در صور
ای تو ای بی تو زمان زندان من ......ای تو ای قند و دلم قندان من
ای تو ای جایزه ی هر عید من......ای تو ای همراهی بی قید من
ای تو ای فکر زمان و لحظه ام......ای تو ای شیرینی هر مزه ام
ای تو ای سوغاتی هر کاروان......ای تو ای خوش پیکرو شیرین بیان
ای تو ای آن ابروی زندگی......ای تو ای فخری برای مردگی
رفتی و با رفتنت دنیا سیاه........روز شد لیل و شمسم شد چو ماه

تقدیم به بابا علی اکبر.
...علی بکائی جوپاری(طالع)....
https://about.me/jahanmusic
https://b2n.ir/15752
دانلود آهنگ جدید بهنام بانی به نام این عشقه
Behnam Bani – In Eshghe mp3 song audio Download Music

بهنام بانی اولین آهنگ خود را بعد از ماه محرم و صفر با عنوان این عشقه منتشر می کنید. شعر این تک آهنگ را کارن موسوی سروده و حامد برادران تنظیم و میکس و مسترینگ این قطعه را به عهده گرفته است.
گوش کن!

آهنگ بهنام بانی این عشقه

سال 95 یک آقا پسر 19 ساله ارومیه ای با اسم حقیقی وبلاگ می نوشت. (البته از نوع کپی پیست)
به شیوۀ نوبلاگرها، دوسه بار برای من کامنت گذاشت که به وبش سر بزنم. من هم به خاطر تشویق او چندبار برایش نظر نوشتم و به بعضی از بچه ها هم سپرده بودم هوایش را داشته باشند.
این آقا پسر گل، در حد خودش، هم با هوش بود، هم با سلیقه و هم روحیۀ کار و تلاش خوبی داشت. اما یک عیب هم داشت. عیبش این بود که سال چهارم دبیرستان «نظام قبلی» درس را رها و همۀ وقتش را صرف وب می کرد.
چند ب
هنگامی که علی اکبر را داخل قبر گذاشتند، او را به علی اکبر حسین (ع) قسم دادم و گفتم: «پسرم! چشمانت را باز کن تا یک بار دیگر تو را ببینم. آن گاه چشمانش را باز کرد» و این چنین شهید علی اکبر صادقی، پیک لشکر 27 محمد رسول ا... آخرین درخواست مادرش را اجابت کرد و برای ما تصاویری به یادگار گذاشت که بدانیم «شهدا زنده اند».
راوی: مادرشهید
منبع: روزنامه جمهوری اسلامی، تاریخ:23/7/1381
دیشب در اوج خستگی تا خواستم بخوابم طبق معمول نگاهی به آسمان کردم و ناگهان  یک ستاره درخشان در یک گوشه پیدایش شد و من ذوق زده چند دقیقه ای محوش شدم و گفتم "الله اکبر چقدر زیباست"
با صدرا چندتا فیلم مستند  کهکشانی دانلود کردیم و هربار نگاهش می کنیم باهم میگیم "الله اکبر"
چندین میلیارد کهکشان و ستاره و سیاره و....
یعنی پیامبر موقع معراج از همه اینها عبور کرده؟!
جمعه شبها هم شبکه ۴ یک برنامه ایرانی درباره فضا می گذاره که هر ۳ نفر به جز سروناز با لذت
دانلود آهنگ جدید بهنام بانی به نام فقط برو با دو کیفیت 128 و320 همراه با پخش آنلاین و متن آهنگ
Download New Song by Behnam Bani Called Faghat Boro
جدیدترین اثر از بهنام بانی فقط برو

برای دانلود این آهنگ روی لینک زیر کلیک کنید وارد صفحه دانلود شوید

سایت دوم 

دانلود آهنگ جدید بهنام بانی به نام فقط برو با دو کیفیت 128 و320 همراه با پخش آنلاین و متن آهنگ

سایت دوم 

سایت دوم 

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها