نتایج جستجو برای عبارت :

رومه‌نگار شاهین‌شهری به استقبال«حمید فرهنگ»شهردار جدید رفت

طی یادداشتی انتقادی؛ جوکار روزنامه‌نگار و نویسنده شاهین‌شهری به استقبال حمید فرهنگ شهردار جدید رفت.
  به گزارش پایگاه خبری صدای جویا از اصفهان، مصطفی جوکار روزنامه‌نگار، نویسنده و کارمند سابق شهرداری شاهین‌شهر طی یادداشتی انتقادی و به‌صورت صوت به استقبال حمید فرهنگ شهردار جدید این شهر رفت.
پخش‌کننده صوت

03:01

10:03

برای افزایش یا کاهش صدا از کلیدهای بالا و پایین استفاده کنید. 
انتهای پیام/ج
‏رفتم ‎#شهرداری ‎#دورود برای مشکل فاضلاب محله‌مون. هرچه توضیح میدادم متوجه آدرس و مشکل کوچه نمی‌شدند. با مسئول مربوطه رفتم، پیش شهردار ‎#نیک‌آبادی. با نقشه گوگل‌ارث گوشی موبایل خودش خیلی زود متوجه مشکل شد. وقتی برگشتم خونه، شهردار را دیدم سر کوچه با کارگرا صحبت میکرد.از ایشان متشکرم
پیام توییتر روزنامه دورود لرستان
به گزارش صدای جویا از اصفهان، صبح امروز 11 آبان ماه 1398 حمید فرهنگ با 7 رأی موافق شهردار جدید شاهین‌شهر شد.
  به گزارش صدای جویا از اصفهان، صبح امروز ۱۱ آبان ماه ۱۳۹۸ حمید فرهنگ مدیر سابق منطقه ۵ شهرداری اصفهان با ۷ رأی موافق شهردار جدید شاهین‌شهر شد.
پس از گذشت ۸۰ روز، سرانجام از میان دو گزینه عبدالرسول امامی و حمیدرضا فرهنگ برای تصدی مدیریت شهری شاهین شهر، حمیدرضا فرهنگ توانست نظر همه اعضای شورای شهر برای تصدی این سمت به سوی خود جلب کند.
در 

امروز مقارن است با روز گشت صدور فرمان مشروطیت.به واسطه جنبش مشروطیت،نهضتی در عرصه خبر و خبرنگاری و روزنامه و روزنامه نگاری به پا شد که در سپهر سیاسی ایران زمین بی سابقه بود.
اما محمدعلی شاه قاجار طی دو سه سالی که بر تخت شاهی نشست به واسطه ی ضدیتی که با جریان مشروطه خواهی داشت، آن چنان کشتاری از جماعت خبرنگار و روزنامه نگار فعال آن دوران به راه انداخت که باز در آسمان سیاسی ایران کم سابقه بود.
یاد و خاطر شهدای خبرنگار و روزنامه نگار سرزمین مان
محمود کجوری شهردار ناحیه ۴ منطقه ۱ تهران از سمت خود برکنار و پاشانژاد جایگزین او شد.
مجید صالحی مدیر روابط عمومی منطقه ۱ تهران در گفت و گو با خبرنگار حوزه شهری گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان، گفت: بنا به تشخیص موسوی شهردار منطقه یک، شهردار ناحیه ۴ منطقه یک تهران آقای محمود کجوری برکنار و آقای پاشانژاد جایگزین او شد.
مدیر روابط عمومی منطقه ۱ تهران ادامه داد: خبر برکناری شهردار ناحیه ۱۰ منطقه یک از سوی شهردار منطقه تکذیب می‌شود.
این در
صبح امروز،مهندس اعظم صمصامی شهردار آب پخش با حضور در دفتر بخشدار آب پخش با وی دیدار و گفتگو کرد.
بخشدار آب پخش در این دیدار ضمن تبریک اعیاد شعبانیه اظهار داشت:با تلاشهای شهردار محترم و مجموعه شهرداری،سیمای عمومی شهر آب پخش زیباتر شده است.

ادامه مطلب
نامگذاری ۲۵ اسفند سالروز شهادت سردار سرافراز و نام آور شهید مهدی باکری به عنوان روز شهرداراقدامی ارزنده و فرصتی مغتنم است تا ضمن قدردانی و تجلیل از فعالیت های خالصانه و شبانه روزی خادمان مردم در عرصه های مختلف شهرداری و مدیریت شهری، به ارزیابی عملکرد و فعالیت های این نهاد اجتماعی به منظور ارتقای سطح خدمت رسانی به مردم پرداخته شود.شهرداران کلید داران شهرها، حافظان حقوق شهروندانند که بذر آبادانی را در گستره خدمت می فشانند تا از رویش آن جوا
نمی دونم چرا...یهو هوس کردم روزنامه اش کنم!!!یادگذشته ها...گذشته هایی که بابام برام کتابها رو جلد می کرد. البته جلد نایلونی...یه روز سرم زد، کتابام رو روزنامه کنم. روزنامه و نوار چسب دم دستم بود. شروع کرده بودم که از راه رسید...از دستم قاپید. نذاشت خودم جلد کنم. جلدشون کرد. با روزنامه. بدون چسب زدن. بهم توضیح داد که جلد کردن کتاب با روزنامه نیازی به چسب نداره... البته به شرطی که روزنامه خوب تا بخوره...#یادش_بخیر #بابا

شورای فرهنگی نگار مهر( مجمع خیرین فرهنگ فاطمی) درراستای ترویج فرهنگ انفاق وایثار و همچنین توجه ویژه به مباحث فرهنگی وحمایتی ؛ فعالیت خود را آغاز نموده استاین شورا باحضورجوانان علاقمند ودرراستای محرومیت زدایی فرهنگی تلاش می نمایدشورا باجمع آوری کتاب های ویژه کودکان و نوجوانان ؛ اقدام به طبقه بندی وارسال آن به مناطق محروم وکمتربهره مند در قالب کتابخانه های تخصصی کودک و نوجوان می نمایددرمرحله اول گروههای هدف شامل دانش آموزان دوره ابتد

استعفای شهردار تهران و انتصاب دوباره او از سوی امام به همان سمت
در تمام کشور مردم به اعتصاب عمومی دست زده‌اند. کارکنان ادارات و وزارتخانه‌های مختلف، وزیران و مدیران دولت را به محل کار خود راه نمی‌دهند. جواد شهرستانی، شهردار وقت تهران، به دیدار امام می‌رود و استعفانامه‌اش را به ایشان تسلیم می‌کند و البته دوباره از سوی امام شهردار می‌شود. بختیار از انتشار این خبر و احتمال این‌که سرمشق دیگر زیر دستانش قرار گیرد به شدت می‌ترسد و طی یک م
بلاخره بعد از مدت‌ها که ایده ساخت دوباره وبلاگ توی ذهنم می‌گذشت تصمیمم رو گرفتم و الان اینجام.
اینجا قراره جایی باشه برای نوشتن از فکرها، ایده‌ها، خاطره‌ها و هر آنچه که از ذهن نگار عبور می‌کنه و  دوست داره که ثبت بشن. جایی که من و نگار کمی باهم خلوت کنیم. اون کنج خلوتی که مدت‌هاست دنبالش بودم.
بله، سلام نگار رو پذیرا باشید :)
داشتیم با صابر و لیلی از مرکز شهر بر می‌گشتیم خانه، یک‌ هو نگاه صابر جلب شد به خانمی که با قلاده‌ی سگ در دست به سمت خیابان می‌رفت، پرسید: این شهردار نبود؟من: اوه، چرا :) خودش بود!
خودش بود! بدون محافظ، بدون خدمه، بدون زرق و برق، بدون راننده! 
باید یک سری پست بنویسم با هشتگ_یاد_بگیریم :دی 
* نماد پردازی روی دیوار آمریکایی ها!
* گفتگو با سرکار خانم آذر مهاجر خبرنگار روزنامه جام جم، پیرامون طراحی و اجرای دیوارنگاره های جدید موزه ۱۳ آبان (لانه جاسوسی | سفارت سابق آمریکا در ایران)چاپ شده در صفحه فرهنگ |دوشنبه ۱۳ آبان  ۱۳۹۸
* لینک گفتگو با روزنامه "جام جم"
* لینک گفتگو / روزنامه جام جم
مشاور امور جوانان شهردار آب پخش منصوب شد.
به گزارش سفیر جنوب؛ مهندس اعظم صمصامی شهردار آب پخش در حکمی،مهندس بهزاد بویری را به عنوان مشاور افتخاری خود در امور جوانان و برنامه ریزی منصوب کرد.
مهندس بویری از جوانان شایسته،تحصیلکرده و فعال اجتماعی شهر آب پخش است که مشاور عمرانی رئیس شورای اسلامی شهرستان دشتستان را نیز در کارنامه خود دارد.

ادامه مطلب
* هنر اعتراض به لیبرالیسم
* گفتگو با سرکار خانم عاطفه جعفری خبرنگار روزنامه فرهیختگان، پیرامون طراحی و اجرای دیوارنگاره های جدید موزه ۱۳ آبان (لانه جاسوسی | سفارت سابق آمریکا در ایران)چاپ شده در صفحه فرهنگ |دوشنبه ۱۳ آبان  ۱۳۹۸
* لینک گفتگو با روزنامه "فرهیختگان"

* نماد پردازی روی دیوار آمریکایی ها!
* گفتگو با سرکار خانم آذر مهاجر خبرنگار روزنامه جام جم، پیرامون طراحی و اجرای دیوارنگاره های جدید موزه ۱۳ آبان (لانه جاسوسی | سفارت سابق آمریکا در ایران)چاپ شده در صفحه فرهنگ |دوشنبه ۱۳ آبان  ۱۳۹۸
* لینک گفتگو با روزنامه "جام جم"
جلسه استیضاح شهردار آب پخش برگزار و حاصل آن ادامه فعالیت مهندس اعظم صمصامی در شهرداری شد.
به گزارش سفیر جنوب؛در این نشست،آقایان فرخ عباسی،بهرنگ عباسی و حسن صمصامی به عنوان موافقان استیضاح و آقایان مصطفی رضایی و عبدالخالق تماری به عنوان مخالفان استیضاح رای دادند.
در ضمن آقایان مصطفی رضایی و عبدالخالق تماری از اعضای شورای شهر در گفتگو با این پایگاه خبری،حمایت قاطع خود از شهردار آب پخش را اعلام کردند.
از سال آینده، برای داوری فیلم های کودکان و نوجوانان از کودکان و نوجوانان موفق در انجمن سینمای جوان استفاده خواهیم.
انتشار: اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس - روزنامه عصر مردم مورخ 4 شهریور 1398 صفحه 12 - دانشگاه شیراز - روزنامه تماشا مورخ 3 شهریور 1398 - برنا - روزنامه افسانه مورخ 3 شهریور 1398 - وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی -
ادامه مطلب
طائر کوی تو منم، از دل و جان وفا کنممن ز فراق تو چه سان لبم به خنده وا کنمنرو ز پیش من تو ای جان من و سرشک منهستی من بسته به تو، بی تو چه هوی و ها کنماین دل هرزه گرد من مست نشد به جام کسدست تو و شراب می، نوشم و اقتدا کنمزهی هزار آفرین بر تو نگار نازنینیک سره کار من بساز که آبرو رها کنمقد تو مهر و ماه من، صورت تو هلال منروی من است سوی تو، نام تو را صدا کنمدست تو تکیه گاه من، پای تو پا به پای منحدیث توست شعر من، شور و شعف به پا کنمیاد تو جمله هست من، بود
◘ زین پس بخش جدیدی با عنوان "تاریخ نگار" ره وبلاگ اضافه خواهم کرد که با هدف اعلام و انتشار اخبار و اتفاقات مهم و رویدادهای تاریخی کشور و یا جهان تاثیرگذاری داشته اند.○ تاریخ نگار چیست ؟!
تاریخ نگار اتفاقات و حوادث رویدادهایی که نباید از اذهان عمومی به راحتی پاک شود و باید در ذهن جامعه باقی بماند نقش دارد.
تاریخ نگار به مسائل و موضوعات و رویدادهای سیاسی ، اجتماعی ،فرهنگی ، هنری و... می پردازد.
سخنگوی شورای شهر گلپایگان گفت: با حضور پنج نفر از اعضای شورای شهر پیمان شکرزاده به عنوان شهردار گلپایگان انتخاب شد.

به گزارش پایگاه خبری صدای جویا
از اصفهان، مسعود اسکندری عصر امروز ۱۲ خرداد در گفت‌وگو با فارس با اشاره
به انتخاب شهردار گلپایگان اظهار کرد: امروز یکشنبه در صد و شصد و ششمین
جلسه شورای اسلامی شهر با حضور پنج نفر از هفت نفر اعضای شورای پ
شهردار آب پخش گفت: پروژه های عمران شهری با رویکرد توسعه متوازن شهر اجرا می شوند و امید داریم با همراهی شهروندان با فرهنگ،زیباسازی شهر شتاب گیرد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری آب پخش،اعظم صمصامی در نشست با مدیران واحدهای مختلف شهرداری اظهار داشت:شهر آب پخش،از مناطق مهم و زیبای استان بوشهر است که باید تلاش کنیم با اجرای طرح های مختلف عمرانی و مبلمان شهری،سیمای عمومی شهر زیباتر شود. 

ادامه مطلب
شهردار آبپخش گفت: دلیل اصلی مخالفت های شورای شهر، ایستادگی اینجانب در مقابل خواسته های غیرقانونی آنها بوده است و تا روزی که سکاندار شهرداری هستم به هیچ کس باج نخواهم داد و صادقانه به مردم خدمت خواهم کرد.به گزارش اتحاد خبر؛شامگاه یک شنبه 19 آبان ماه، نشست پرسش و پاسخ شهردار آبپخش با شهروندان این شهر، در حسینیه حضرت علی اکبر(ع) محله بهرام آباد برگزار شد.مهندس اعظم صمصامی در این اجتماع باشکوه اظهار داشت:دو سال است به عنوان سکاندار شهرداری آبپخ
◘ زین پس بخش جدیدی با عنوان "تاریخ نگار" ره وبلاگ اضافه خواهم کرد که با هدف اعلام و انتشار اخبار و اتفاقات مهم و رویدادهای تاریخی کشور و یا جهان تاثیرگذاری داشته اند.○ تاریخ نگار چیست ؟!
تاریخ نگار اتفاقات و حوادث رویدادهایی که نباید از اذهان عمومی به راحتی پاک شود و باید در ذهن جامعه باقی بماند نقش دارد.
تاریخ نگار به مسائل و موضوعات و رویدادهای سیاسی ، اجتماعی ،فرهنگی ، هنری و... می پردازد.
دخترکم نگار! خواستم بدانی من خوشحال میشوم اگر ورزش کنی، دوش بگیری، شمع روشن کنی و مدیتیشن هایت انقدر طولانی شوند که از کمردرد دراز بکشی. 
دخترکم نگار! دوستتدارم. دلم برای موهایت و معصومیت دست هایت تنگ شده. دلم برای زنده بودنت تنگ شده. کاش برقصی نگار. نمیتوانم دنیا را بدون رقصیدن های تو، زیبا ببینم. 
من دوستتدارم. لطفا برای من هم که شده، کمی زندگی کن. اب نبات چوبی ها همه بد مزه شده اند و اب انبه ها سریع تمام میشوند. حال خوب با این چیزها تامین نمیش
  محمدصادق ادیب الممالک فراهانی، ملقب به امیرالشعرا و متخلص به امیری ، شاعر ادیب و روزنامه نگار دوره مشروطه که در روز ۱۱ مرداد ماه ۱۲۳۹ در روستای گازران ار توابع اراک به‌ دنیا آمد. اروزنامه ادب را در تبریز منتشر ساخت. در سال 1279 راهی خراسان شد و انتشار روزنامه ادب را تا سال 1280 در آنجا پی گرفت. در سال 1281 به تهران آمد و سردبیری روزنامه ایران سلطانی را تا سال 1282 عهده دار شد. در سال 1285 سردبیری روزنامه مجلس به او سپرده شد. او در سال 1286   روزنامه عراق ع
دانلود اهنگ نگار محرم سنینیم,دانلود اهنگ جدید نگار محرم,نگار محرم,دانلود اهنگ نگار محرم,سنینیم,دانلود فول البوم نگار محرم,دانلود اهنگ سنینیم
منبع:https://persionblog.ir/%D8%AF%D8%A7%D9%86%D9%84%D9%88%D8%AF-%D8%A7%D9%87%D9%86%DA%AF-%D9%86%DA%AF%D8%A7%D8%B1-%D9%85%D8%AD%D8%B1%D9%85-%D8%B3%D9%86%DB%8C%D9%86%DB%8C%D9%85/
پیشنهادهای برای شهردار:
فرهنگی: 
سرویسهای بهداشتی اغلب مساجد بدلیل نگرانی از تخریب و دزدی به جز زمانهایی نماز بسته استاز طرفی شهرداری برای رفع نیاز عمومی اقدام بله تاسیس سرویسهای بهداشتی شهری مینماید. پیشنهاد میشود هزینه نگهداری از سرویسهای مساجد را شهرداری ها بعهده بگیرند در علی ابیض در تمام روز باز باشد.
در تمام کشور مردم به اعتصاب عمومی دست زده‌اند. کارکنان ادارات و وزارتخانه‌های مختلف، وزیران و مدیران دولت را به محل کار خود راه نمی‌دهند. جواد شهرستانی، شهردار وقت تهران، به دیدار امام می‌رود و استعفانامه‌اش را به ایشان تسلیم می‌کند و البته دوباره از سوی امام شهردار می‌شود. بختیار از انتشار این خبر و احتمال این‌که سرمشق دیگر زیر دستانش قرار گیرد به شدت می‌ترسد و طی یک مصاحبه شروع به ناسزاگویی به جواد شهرستانی می‌کند و سایر کارمندان
بر اساس گزارش سالانه سازمان گزارشگران بدون مرز آمریکا با سه پله صعود به رتبه ۴۵ آزادی مطبوعات ایستاده. با این وجود این سازمان می‌گوید رسانه‌ها در دوران ریاست جمهوری دونالد ترامپ شرایط خوب ندارند.
@Parsa_Night_narrator
#کانال_آوای_شبانه_پارسا
#اخبار_روز_ایران_و_جهان
-tumblrhttps://avayeshabane.tumblr.com
آخرین خبرها و اتفاقات روز در وب سایت:
websitehttp://aparssa.wordpress.com
منبع خبری کانال:
#BBC_News
[ویدئو ۴:۴۳]
مشاهده مطلب در کانال
به گزارش روزنامه نگار همشهری آنلاین در این ورزش که در روستا بوشهر برگزار می شد علی علیپور تو دقایق 6 و 38 و وحید امیر دردقیقه 26 برای تیم میهمان گلزنی کردند.داخل نیمه نخست این بازی عقاب بوشهر توان مقابله با همتای خود را نداشت بیشتر در صد مالکیت توپ متعلق بوسیله پرسپولیس بود.

#هر_روز_با_شهدا

❇️ شهید مهدی باکری

آن روز ها شهردار و من در شهرداری معاونش بودم. به زور رفتم دنبالش، رسیدیم به حومه شهر همان حلبی آبادهای قدیم، آب سرازیر شده بود داخل یک خانه، درزد، پیرمردی عصبانی در راه باز کرد و شروع کرد به بدو بیراه گفتن به شهردار....

آن شب من و مهدی جوی کوچکی کندیم و آب را هدایت کردیم بیرون خانه، تا اذان صبح طول کشید. او می گفت : ما شهردار این شهریم باید بتوانیم جواب این مردم را بدهیم. تازه فهمیدم که مهدی شب های قبل را
وی در بازدیدی که از کتابخانه داشت گفت:بالا رفتن فرهنگ کتاب و کتابخوانی در جامعه باعث ترقی در همه بخش ها خواهد شد و تاکید کردند که فرهنگ سازی در قشر کودک و نوجوان میتواند تاثیر بسزایی در گسترش فرهنگ مطالعه داشته باشد.
در آخر ایشان به عضویت کتابخانه درآمدند.
آقای حکیم،شهرداری که بخاطر قرابت با امام جمعه محترم ، به دلیل عدم تخصص ،حتی از طرف دوستداران نیز مورد انتقاد قرار گرفته بود اما با کارنامه ی خوبی که در این مدت یکسال از خود بر جای گذاشت، مانند مدیریت مناسب شهری،عدم افزایش نیروهای شرکتی ، آنگونه که قبلا اتفاق می افتاد ، افتتاح پروژه های ترافیک زدای شرقی و غربی شهر بابل و ....،نشان داد فردی موجّه برای سکان داری شهر بابل می باشد.
کمتر کسی است که با مشکلات شهری بابل آشنا نباشد، بدیهی است که موفقیت
"کمیته اطلاع رسانی و مدیریت جو روانی" ستاد مقابله با کرونا، انتشار مجلات و روزنامه‌های کاغذی تا پایان طرح فاصله‌گذاری اجتماعی را ممنوع کرده و علت را الزام فعالیت مجموعه‌ای از افراد در صنعت چاپ و توزیع دانسته است. این تصمیم با واکنش اعتراضی مدیران مسئول و سردبیران روزنامه‌های سراسری همراه بوده و از سوی انجمن صنفی روزنامه‌نگاران نیز به چالش کشیده شده است. 
ادامه مطلب
تلاش داریم تا سینما کودک و سینما توریست را هم راه اندازی نماییم.
انتشار: اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس - وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی - هنرشیراز - روزنامه تماشا شماره 1893 مورخ 3 شهریور 1398 صفحه 3 - روزنامه خبرجنوب شماره 11179 مورخ 3 شهریور 1398 صفحه 8 -
ادامه مطلب
خواب بودم تو آکواریوم. خواب و بیدار. کلاس تعطیل شد بچه‌ها اومدن. سر و صدا. جیغ. داد و بیداد. نگار گفت بچه‌ها آروم باشین صبا خوابه. چه نقطه‌ی طلایی‌ای توی رفاقتمون بود.
پ.ن عصر روی صندلی‌های داغ پل نشسته بودیم و تو یه جنگ فیزیکی نگار با زانو کوبید تو سینم. نمی‌دونم کدومو بذارم طلایی‌ترین :))))
✅پیاده کردن طرح شهردار مدرسه در دبستان هیئت امنایی باجغلی
در این طرح، دانش آموزی، به انتخاب و صلاحدید شورای مدرسه، به عنوان شهردار مدرسه، نصب و عزل می شود و وظیفه آن، انتخاب زیر گروه و مجموعه ی زُبده خود می باشد که کار آنها بهداشت و نظافت در زمینه (لباس، کلاس، محیط، سطل زباله) هست و برای آگاهی دانش آموزان و معلّمان خود کارت وظیفه درست می کنند.
با اجرا شدن طرح، کودکان از همان دوران کودکی و نوجوانی با مفاهیمی همچون مشارکت ، مدیریت و .... آشنا شون
مدیرکل دفتر امور شهری استانداری اصفهان گفت: رسیدگی به پرونده سلب عضویت عضو شورای شهر شاهین شهر در وزارت کشور زمان بر است.
  به گزارش صدای جویا از اصفهان، علی اصغر ذاکری هرندی در گفت وگو با خبرنگار ایلنا اظهار کرد: تائید و ابلاغ حکم حمید فرهنگ به عنوان شهردار جدید شاهین شهر هم اکنون در حال طی مراحل قانونی است و امیدوارم تا ابتدای هفته آینده این کار هر چه زودتر صورت بپذیرد.
وی در خصوص ارسال پرونده سلب عضویت مهرداد مختاری عضو کنونی شورای شهر شا
١٩٥١ م: محمدتقی ملک‌الشعراء بهار (شاعر، روزنامه‌نگار، تاریخ‌نگار و نمایندۀ مجلس شورای ملی) / حاجعلی رزم‌‌آرا (نخست‌وزیر ایران) / وثوق‌الدوله (حسن وثوق) (نخست‌وزیر ایران) / صادق هدایت (نویسنده و مترجم)
١٩٥٤ م: علیرضا پهلوی یکم (دومین پسر رضاشاه) / حسین فاطمی (روزنامه‌نگار و وزیر خارجۀ دولت مصدق)
١٩٥٥ م: احمد قوام (قوام‌السلطنه) (نخست‌وزیر ایران در پنج نوبت) / ممتازالسلطنه (نخست‌وزیر ایران)
١٩٥٧ م: آقاخان سوم (سر سلطان محمدشاه) (٤٨مین امام ف
در تاریخ98/8/28به مناسبت هفته کتاب و کتابخوانی برنامه نشست کتابخوانی در آموزشگاه با حضور شهردار شهر ،رئیس اداره آموزش و پرورش شهرستان فارسان ، اداره فرهنگ و ارشاد شهرستان فارسان ،شورای اسلامی شهر چلیچه برگزار گردید
اهم برنامه ها به روایت تصویر :

نویسندگان خبرنگار

طبق نظرسنجی‌ها، روزنامه‌نگاری و خبرنگاری یکی از سخت‌ترین شغل‌های جهان است. از سوی دیگر علاوه بر سختی، روزنامه‌نگاران و خبرنگاران به خاطر درگیری با اخبار ناگوار، بیش از بقیه مردم در معرض افسردگی و مشکلات روحی هستند. اما هر چه باشد روزی یک نویسنده، روزنامه‌نگار، پژوهشگر یا ...، الهام‌بخش ما بوده و با آثارش ما را تحت تأثیر خود قرار داده است. به همین خاطر به مناسبت 17 مرداد، روز خبرنگار، بهتر است به احترام آنان که لذت زندگ
نویسندگان خبرنگار

طبق نظرسنجی‌ها، روزنامه‌نگاری و خبرنگاری یکی از سخت‌ترین شغل‌های جهان است. از سوی دیگر علاوه بر سختی، روزنامه‌نگاران و خبرنگاران به خاطر درگیری با اخبار ناگوار، بیش از بقیه مردم در معرض افسردگی و مشکلات روحی هستند. اما هر چه باشد روزی یک نویسنده، روزنامه‌نگار، پژوهشگر یا ...، الهام‌بخش ما بوده و با آثارش ما را تحت تأثیر خود قرار داده است. به همین خاطر به مناسبت 17 مرداد، روز خبرنگار، بهتر است به احترام آنان که لذت زندگ
متن آهنگ سالار عقیلی بنام نگار
دوستش میدارم و دردم نمیداند نگار
مبتلایش کن به دردم
ای طبیبا بی شمار
هرچه کردم مهربانی
بی وفایی کرد مرا
او نمیداند چه آورد
بر سرم دیوانه وار
او نمیداند چه آورد
بر سرم دیوانه وار
طاقتم تاب است و گشتم
بی تحمل این زمان
با شکیب و بی صبور
از درد دوری های یار
بیم رسوایی نمانده
آبرویم رفت و رفت
تا شدم انگشت نمای کوی و برزن
ای نگارا عشق من را
از نگاهم بر بخوان
ای طبیبا کو دوای درد
بی درمانِ یار
گر بماند یک نفس از عمر باقی
م

شهردار اصفهان خاطرنشان کرد: مدیر جدید طرح ساماندهی ناژوان باید موضوع امکان داشتن یا نداشتن ایجاد تسهیلات حمل و نقل عمومی برای تردد سالمندان در جاده الفت را بررسی و چاره اندیشی کند، البته باید نتیجه بررسی با دلایل به شهروندان اعلام شود.

شهردار اصفهان در برنامه رادیویی «شهر پرسشگر،  شهردار پاسخگو» در پاسخ به درخواست یکی از شهروندان مبنی بر راه‌اندازی خط اتوبوس یا مینی‎بوس در طول ایام هفته در جاده الفت تا آکواریوم ناژوان، با بیان اینکه
از سال آینده، برای داوری فیلم های کودکان و نوجوانان از کودکان و نوجوانان موفق در انجمن سینمای جوان استفاده خواهیم.
انتشار: اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس - روزنامه عصر مردم مورخ 4 شهریور 1398 صفحه 12 - دانشگاه شیراز - روزنامه تماشا مورخ 3 شهریور 1398 - برنا - روزنامه افسانه مورخ 3 شهریور 1398 -
ادامه مطلب

روزی با دوستم از کنار یک دکه روزنامه فروشی رد می شدیم دوستم روزنامه ای خرید و مودبانه از مرد روزنامه فروش تشکر کرد، اما آن مرد هیچ پاسخی به تشکر او نداد. همان طور که دور می شدیم، به دوستم گفتم: چه مرد عبوس و ترش رویی بود. 
دوستم گفت: او همیشه این طور است!
پرسیدم: پس تو چرا به او احترام می گذاری؟
دوستم با تعجب گقت: چرا باید به او اجازه بدهم که برای رفتار من تصمیم بگیرد؟!
اخیراً سازمان ثروت و
قدرت به شیوه سخیف و ابلهانه و با اجیر کردن عده ای اجامر و اراذل در شبکه
های اجتماعی و عناوین و اسامی ساختگی و توهین آشکار به جامعه محترم
کارگری... علی‌اکبر روح‌نواز، روزنامه نگار دی ماه سال گذشته
در صفحه شخصی خود نوشت: واکنش‌های کنونی دولتمردان و سازمان قدرت و ثروت
به ماجرای تاراج منابع و ثروت ملی در پوشش خصوصی‌سازی بالاخص معامله پرسود
کشت و صنعت مغان و شیوه تصاحب مجتمع 50 هکتاری و هزار میلیارد ریالی صنعت

دوستان زیادی دارم که خبرنگار و روزنامه نگار هستند امسال نتوانستم و نخواستم به هیچ کدام تبریک بگویم. امسال درد هجران و دل سوخته بازماندگان آن هشت کنسولگر و خبرنگار فقید  محمود صارمی جلو چشمانم رژه می روند. 17 مرداد 1377، محمود صارمی خبرنگار خبرگزاری جمهوری اسلامی مستقر در مزار شریف افغانستان، به همراه ۸ نفر از کارکنان سرکنسولگری ایران در این شهر توسط عوامل گروه طالبان به شهادت رسیدند و 17 مرداد را به یاد محمود صارمی روز خبرنگار نام گذاشتن
نمایش بی‌هوازی به نویسندگی و کارگردانی اسماعیل سلیمانیان، نخستین نمایشی بود که داوران و تماشاچیان را به خود مشغول ساخت.
انتشار: اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس - روزنامه افسانه شماره 4009 مورخ 22 آبان 1398 صفحه 9 - روزنامه تماشا شماره 1955 مورخ 22 آبان 1398 صفحه 3 - روزنامه خبرجنوب شماره 11242 مورخ 22 آبان 1398 صفحه 8 -
ادامه مطلب
آن موقع مهدی شهردار ارومیه بود و من هم معاونش. رفتیم تا رسیدیم به یک محله ی حلبی آباد، گفتم: «اینجا اومدی چیکار؟» گفت: «روی زمین رو نمی بینی چقدر آب جمع شده؟ ما شهردار این شهریم، باید جوابگو باشیم». از ماشین پیاده شد و ردّ آب را گرفت تا به در منزلی رسید. در زد. پیرمردی در را گشود. مهدی سلام کرد و گفت: «حاج‌آقا! این آب داره میره توی خونه ی شما، ما اومدیم... » پیرمرد که عصبانی بود، گفت: «اومدی اینجا که چی؟ اومدی بگی خونه‌ام داره خراب میشه؟» و هرچه دل
جلسه ای باحضور اعضای قرارگاه مردمی آتش به اختیار و شهردار محترم شهر دولت آباد در مکان دفتر شهردار برگزار گردید و پیرامون موضوعات همکاری فی مابین قرارگاه و شهرداری و واگذاری مکانی در  گلزار شهدای گمنام جهت تاسیس پایگاه فرهنگی بحث شد که در این جلسه شهرداری یک اتاق از آثار تاریخی واقع در پارک شهدای گمنام را به این قرارگاه واگذار کرد.
بیوگرافی مسعود ده نمکی

نام:مسعود

نام خانوادگی:ده نمکی

تاریخ تولد:1348

محل تولد:اهر

تحصیلات:فارغ التحصیل علوم سیاسی از دانشگاه آزاد اسلامی

زمینه فعالیت:روزنامه نگار، نویسنده، کارگردان

سال های فعالیت:1369 تا کنون

فرزندان:فاطمه و حنانه

------------------------------------------------------------------------
زندگینامه مسعود ده نمکی کارگردان موفق سینما
مسعود ده نمکی متولد سال 1348 در اهر کارگردان، نویسنده و روزنامه نگار، میباشد، او با فیلم سینمایی اخراجی ها به شهرت فراوان
پاسخ عضو شورای شهر ساری به استیضاح شهردار؛
استیضاح شهردار ساری نیاز به زمان دارد/فروش زمین بدون تصویب و اجازه شورا !

عضو شورای شهر ساری با بیان اینکه استیضاح شهردار در همه شهرهای کشور، حق طبیعی و قانونی شوراها است؛ گفت: ما برای این کار به زمان احتیاج داریم.

ادامه مطلب
* گفتگو با سرکار خانم فاطمه ترکاشوند خبرنگار روزنامه صبح نو، پیرامون طراحی و اجرای دیوارنگاره های جدید موزه ۱۳ آبان (لانه جاسوسی | سفارت سابق آمریکا در ایران)چاپ شده در صفحه فرهنگ | ۱۱ آبان  ۱۳۹۸
* لینک گفتگو با روزنامه "صبح نو"
کاش باشم ناله ای، تا گل بدن گوشم کند.
کاش باشم پیرهن، از شوق آغوشم کند.
کاش گردم شمع و سوزم در سر بالین او،
بهر خواب ناز خود ناچار خاموشم کند.
کاش باشم حلق های در بند زلفان نگار،
هر زمان از زدف مشکینی سیه پوشم کند.
کاش باشم جوی آبی در زمین خاطرش،
بهر رفع تشنگی شادم، اگر نوشم کند.
کاش باشم ساقی بزم وصال آن نگار،
تا ز جام وصل خود یک عمر مدهوشم کند.
کاش باشم شعر تر، جوید مرا از دفتری
، هر گه از یاد و هشش یک دم فراموشم کند.
جلسه تشریح برنامه عملیاتی شهرداری منطقه 19 درخصوص مناسب سازی معابر، بوستان ها و ساختمان ها در سال جاری با حضور شهردار منطقه، معاونین شهردار و اعضای کمیته مناسب سازی منطقه برگزار شد.به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه 19، در ابتدای این نشست گزارشی از  معابر، بوستان ها و ساختمان های مناسب سازی شده منطقه درسال گذشته ارائه شد و سپس علی توکلی شهردار منطقه ضمن تأکید بر اهمیت مناسب سازی ویژه فضاهای عمومی و بوستان ها که محل تردد معلولین و سایر شهرون
شهردار خاش گفت: در نقاط مختلف شهری، روستایی و عشایری این شهرستان ویژه برنامه های متنوع و جذاب فرهنگی و هنری با هدف ماندگار ساختن سفر مهمانان در حال برگزاری بوده که با استقبال گرم مسافران نوروزی مواجه شده اند.
عبدالمجید تمندانی در گفت وگو با ایسنا- منطقه سیستان و بلوچستان افزود: گروههای مختلف موسیقی محلی در سیاه چادرهای ویژه استقبال، پذیرایی و راهنمایی مسافران نوروزی در جوار مسجد ابوالفضل؛ پلیس راه، اسکل آباد، ایرندگان، کوشه، تمندان و غیر
با پیش قدم شدن یکی از فعالان فرهنگی و اقتصادی شهر اورمیه و پیگیری یکی از نمایندگان این شهر، اولین روزنامه تورکی کشور منتشر خواهد شد.
بعد از کش و قوس‌های فراوان برای انتشار روزنامه سراسری تورکی، گویا این حقوق آذربایجان در آستانه اجرایی شدن می‌باشد.
درخواست مجوز روزنامه سراسری با زبان تورکی به نام مهدی سلطانی، یکی از فعالان فرهنگی و اقتصادی شهرستان اورمیه به ارشاد داده شده است و بنظر میرسد این اقدام تا حصول نتیجه چندان فاصله ندارد.
پیگیری
بزرگداشت
استاد غلامحسین صابر، از اساتید و پیشکسوتان عرصه هنرهای تجسمی با حضور
هنرمندان و مسئولین در سالن همایش های بین المللی هتل هما شیراز برگزار
گردید.
انتشار: اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس - هنرآنلاین - روزنامه تماشامورخ 14 اردیبهشت 1398 - روزنامه افسانه مورخ 14 اردیبهشت 1398 - روزنامه خبرجنوب مورخ 14 اردیبهشت 1398 - روزنامه سبحان مورخ 14 اردیبهشت 1398 -
ادامه مطلب
نیاز به سخن نیست که رحیم هودی عمرش را صرف ارتقا و بالندگی هنر این استان، بلکه این کشور اسلامی کرده است.
انتشار: اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس - شبستان - هنرشیراز - ایرنا - مهر - پیام فارس - راستین آنلاین - باشگاه خبرنگاران جوان - دانشگاه شیراز -روزنامه سبحان مورخ 5 شهریور 1398- روزنامه خبرجنوب مورخ 5 شهریور 1398 - روزنامه افسانه مورخ 6 شهریور 1398 - روزنامه شیرازنوین مورخ 6 شهریور 1398 -
ادامه مطلب
فرهنگ و  جامعه کره جنوبی
فرهنگ معاصر کره جنوبی از فرهنگ سنتی کره که در قبایل عشایر کره ای شایع بود، توسعه یافت است. با حفظ هزاران ساله فرهنگ کره باستان و تحت تاثیر و نفوذ فرهنگ چین باستان، کره جنوبی پس از تقسیم کره در سال 1948، مسیر خود را در رشد فرهنگی دور از فرهنگ کره شمالی، ادامه داد
صنعتی شدن، شهرنشینی و گرایش به فرهنگ غربی کره جنوبی، به ویژه سئول، تغییرات زیادی در زندگی مردم کره ایجاد کرده است. تغییرات اقتصادی و شیوه زندگی منجر به تمرکز جم
این جشنواره از ٣١ مردادماه جاری به مدت ٥ روز و در هر روز دو سانس برگزار خواهد شد.
انتشار: اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس - خبرگزاری صدا و سیما - هنرشیراز - دانشگاه شیراز - روزنامه خبرجنوب شماره 11178 مورخ 2 شهریور 1398 - روزنامه شیراز نوین شماره 782 مورخ 2 شهریور 1398 - روزنامه تماشا شماره 1892 مورخ 2 شهریور 1398 - روزنامه عصر مردم شماره 6440 مورخ 2 شهریور 1398 - ایرنا - آبان پرس -
ادامه مطلب
«گر خواهی نشوی رسوا، هم‌رنگ جماعت شو.»‌فیلم شکلات اساس و پایهٔ فیلم‌نامه‌ش روی همین ضرب‌المثل شکل گرفته، اما می‌خواهد ضد این ضرب‌المثل باشد.شهر کوچکی با اهالی مذهبی، شهرداری که تأکید دارد مردم هر یکشنبه کلیسا بروند و دعا بخوانند؛ دو غریبه وارد شهر می‌شوند.اعتقادات غریبه‌ها با اهالی در تضاد است و همین نکته موتور متحرک فیلم به جلوست.نبردی اعتقادی و از روی لجبازی بین شهردار و غریبهٔ تازه‌وارد شکل می‌گیرد. ‌
شهردار کنترل مردم را به‌و
این روز ها خیلی نگران اوضاع دانشگاهمم . ترم آخری- تابستون آخری - کارآموزی- نتیجه کنکور-پروژه پایانی-ارائه استاد- پاس شدن درسای این ترم -معدل کلم- رشته  و دانشگاهی که قبول میشم... خیلی نگرانم ... یه دعا ی از ته دل بکنید برام این ها همه در سایه گیسوی نگار آخر شه! (استعارس قاعدتا! وگرنه تو این اوضاع نگار کجا بود :) )خلاصه تموم شه و راحت شیم هر چی زود تر از این لیسانس کوفتی و ارشد رو بی مشکل و گیر و گرفت شروع کنیم امسال
سی‌امین جشنواره تئاتر فارس، از ۲۱ تا ۲۴ آبانماه جاری با دوازده نمایش صحنه‌ای و ۵ نمایش خیابانی برگزار خواهد شد.
انتشار: اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس - تئاتر فارس - باشگاه خبرنگاران جوان - هنرآنلاین - ایران تئاتر - آریابانو - ایسنا - ایکنا - هنرشیراز - روزنامه تماشا شماره 1954 مورخ 21 آبان 1398 صفحه 2 - روزنامه شیرازنوین شماره 845 مورخ 21 آبان 1398 صفحه 5 - روزنامه نیم نگاه شماره 6266 مورخ 21 آبان 1398 صفحه 2 - روزنامه طلوع شماره 2654 مورخ 21 آبان 1398 صفحه 2 - روزن
کلاسمون تو کلاس هشتم که نه. تو کل مدرسه اول شد. یا یه اختلاف خیلی خفن و فاحش. ما هم همه ذوق مرگ، هر معلمی میومد بهشون میگفتیم اول شدیم و برای خودمون دست می زدیم. :)
قرار بود با عنوان جایزه، برای کلاس نگار یک و سه، که اول و دوم شده بودن، شبی در مدرسه بذارن. جشن موفقیت بود مثلا.
بدلیل رفتن یک پدر پولدار و حامی مدرسه به دفتر مدیر، خبر داده شد که بچه های نگار دو و سه هم، اول اخلاقی هستن و باید بیان.
این درحالیکه که ما هروقت فیزیک و ریاضی داریم اینا دارن
چهارمین روز جشنواره فیلم فجر فارس با سه فیلم مردن در آب مطهر، خروج و خوب، بد، جلف با استقبال مردمی در تالار حافظ اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی شیراز ادامه پیدا کرد.
انتشار: اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس - پیام‌خبر -
ادامه مطلب
شهردار فرار کرد
شهردار سابق صدرا(شیراز) از کشور فرار کرد
منوچهر قائدی شهردار وقت صدرا فرزند محمد به اتهام ارتشا به مبلغ یک میلیارد و 700 میلیون تومان وجه نقد، 210 عدد سکه بهار آزادی و یک دستگاه آپارتمان به ارزش 3 میلیارد ریال به 15 سال حبس تعزیری، جزای نقدی معادل وجوه اموال محصله و انفصال دائم از خدمات دولتی محکوم شد.
وی به اتهام عدم اطلاع رسانی وقوع بزه در حوزه محل خدمت به 3 سال حبس تعزیری و 3 سال انفصال موقت از خدمات دولتی، به اتهام مداخله در معا
2- حسام الدین نظامی :
او اولین فرزند پسر داداش نظامی است .
قبل از انقلاب جوان ترین شهردار کشور در شهر تالش بوده و مدت کوتاهی بعد از انقلاب شهردار رشت شد .
وی هم اکنون در انگلستان ساکن است .

3- نظام الدین نظامی :
دومین فرزند پسر داداش نظامی ، معلم بازنشسته است و هم اکنون در هشتپر ساکن است .
او اولین معلم فارغ التحصیل رشته زمین شناسی در روستا است .

4- تاج الدین نظامی :
سومین فرزند پسر داداش نظامی ، ساکن انگلستان است .
وی طی رفت و آمد هایش به روستا مشغول
به گزارش عصرحباد؛ به مناسبت ولادت حضرت معصومه (س) و روز دختر پایگاه مقاومت بسیج هاجر و دارالمهدی (عج) شهر حبیب آباد روز یکشنبه مورخ ۹۸/۴/۱۶ اردوی تفریحی ویژه دختران را در باغ بانوان این شهر برگزار کرد که دختران با آسودگی خاطر و آرامش و بدون دلهره مشغول تفریحات خود باشند. همچنین دختران از اعضای شورای اسلامی و شهردار حبیب آباد بابت ساخت باغ بانوان پس از ۴ سال، تقدیر و تشکر نمودند.
مسئولان آب پخشی با جانباز سرافراز آب پخشی دیدار کردند.
به گزارش سفیر جنوب؛صبح امروز و به مناسبت روز جانباز،مسئولان آبپخش در منزل حاج حیدر صابری، با این جانباز سرافراز آب پخشی دیدار کردند.
در این دیدار صمیمانه امام جمعه،بخشدار،شهردار،فرمانده انتظامی،رئیس و عضو شورای شهر آب پخش حضور داشتند.
لازم به ذکر است در این دیدار، بخشدار و شهردار آب پخش از این جانباز سرافراز تجلیل کردند

ادامه مطلب

✍ مجید یونسیان، روزنامه‌نگار و تحلیلگر سیاسی

دولت روحانی در شرایطی تصمیم به افزایش قیمت بنزین گرفت که زمان و شرایط اجتماعی و سیاسی مناسب چنین شوکی نبود و پیامدهایش گریبانگیر کل کشور خواهد شد. 

همانطور که نسنجیده و بی‌برنامه دلار چهارهزار و دویست تومانی را به اقتصادی تحمیل کردند که همانند ماشین بی‌راننده‌ای در سراشیبی بود که نه ترمز درست و حسابی داشت و نه چشم‌انداز جاده‌ای هموار؛ نتیجه آن‌هم بر همگان روشن است.

ادامه مطلب
مسعود مهاجر، روزنامه‌نگار حوزه حمل‌ونقل و تحلیلگر اقتصادی، از نوسانات بازار خودرو و تأثیر حذف شورای رقابت از روند قیمت‌گذاری می‌گوید.@Parsa_Night_narrator
#کانال_آوای_شبانه_پارسا
#اخبار_روز_ایران_و_جهان
-tumblrhttps://avayeshabane.tumblr.com
منبع خبری کانال:
#BBC_News
[ویدئو ۵:۵۱]
مشاهده مطلب در کانال
صحنه ی اول _ جاده ی اهواز امیدیه . خودرو 207 با سه سرنشین. زن و شوهر و فرزند یک ساله. 
نگار: حمید ! حالت تهوع دارم ، بزن کنار. 
حمید: چیزی نیست بد ماشین شدی ، یه کم آب خنک بخور خوب میشی .
چند دقیقه بعد ... طاقت نگار طاق شده ، حمید به سمت اورژانس امیدیه میراند. 
صحنه ی دوم _ درمانگاه . اتاق پزشک طرحی . نگار و فرزند یک ساله اش ، دکتر !
نگار: آقای دکتر از یکی دو ساعت پیش توی ماشین حالت تهوع و سرگیجه بهم دست داده . 
دکتر حین نوشتن نسخه ...
نگار: سابقه ی روماتیسم دار
گرامی
می دارم روز قلم را، که قلم والاترین و بزرگترین نعمتی است که خداوند در
خدمت ما قرار داد تا اندیشه و خرد را بر جوهر آن بنشنایم و بر صفحات کاغذ
بیاوریم تا دانشی دیگر خلق شود.
انتشار: روزنامه خبرجنوب شماره 11138 مورخ 15 تیر 1398 صفحه 8 - روزنامه تماشا شماره 1852 مورخ 15 تیر 1398 صفحه 1 - روزنامه عصرمردم شماره 6666 مورخ 15 تیر 1398 صفحه 12 - روزنامه شیرازنوین شماره 742 مورخ 15 تیر 1398 صفحه 5 -
ادامه مطلب
سی‌امین جشنواره تئاتر فارس، از ۲۱ تا ۲۴ آبانماه جاری با دوازده نمایش صحنه‌ای و ۵ نمایش خیابانی برگزار خواهد شد.
انتشار: اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس - تئاتر فارس - باشگاه خبرنگاران جوان - هنرآنلاین - ایران تئاتر - آریابانو - ایسنا - ایکنا - هنرشیراز - روزنامه تماشا شماره 1954 مورخ 21 آبان 1398 صفحه 2 - روزنامه شیرازنوین شماره 845 مورخ 21 آبان 1398 صفحه 5 - روزنامه نیم نگاه شماره 6266 مورخ 21 آبان 1398 صفحه 2 - روزنامه طلوع شماره 2654 مورخ 21 آبان 1398 صفحه 2 - روزن
برای دانلود آهنگ اینجا کلیک کنید
نگار محرم دمدیم می

دانلود آهنگ جدید نگار محرم به نام دمدیم می
Nigar Muharrem – Demedim Mi

دانلود آهنگ جدید نگار محرم به نام دمدیم می
دانلود آهنگ با دو کیفیت ۱۲۸و۳۲۰
آهنگ نگار محرم به نام دمدیم می

.:( دانلود تمامی آهنگ نگار محرم):.

کانال تلگرامی صدف موزیک
https://t.me/sadafmusic_ir
دانلود آهنگ جدید فارسی از سایت صدف موزیک

.:( صفحه اصلی سایت ):.
معاون هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس: در شیراز دو پردیس سینمایی در مکان های تجاری فرهنگی شهر شیراز در حال آماده شدن برای بهره برداری است.
انتشار: اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس - روزنامه شیرازنوین شماره 786 مورخ 6 شهریور 1398 صفحه 5 -
ادامه مطلب
بمناسبت میلاد امام حسین(ع) و روز پاسدار،امام جمعه،شهردار و فرمانده انتظامی بخش آب پخش با فرمانده حوزه شهید دستغیب آب پخش دیدار کردند.
امام جمعه آب پخش در این دیدار با محکومیت اقدام امریکا در تروریستی خواند سپاه پاسداران اظهار داشت:این اقدام امریکای جنایتکار، از روی استیصال و درماندگی و عصبانیت فراوان نسبت به سپاه پاسداران است.
وی افزود:این اقدام باعث تاثیرگزاری بیشتر سپاهیان عزیز می شود و عزت آنها افزوده خواهد شد.
شهردار آب پخش نیز در این
تمام
تلاش مان را خواهیم کرد تا ضعف ها و کمبودهای موجود در حوزه هنرهای
نمایشی، برطرف شود و نمایش فارس بتواند به جایگاه اصلی خود که همانا
سربلندی در کشور دست یابد.
انتشار: اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس - برنا -هنرشیراز - روزنامه عصرمردم شماره 6665 مورخ 13 تیر 1398 صفحه 12 - روزنامه سبحان شماره 4912 مورخ 13 تیر 1398 صفحه 7 - روزنامه خبرجنوب مورخ 13 تیر 1398 - روزنامه شیرازنوین شماره 742 مورخ 15 تیر 1398 صفحه 5 -
ادامه مطلب
بسم‌الله الرحمن الرحیم
یا فارس الحجاز ادرکنی الساعه العجل
شهردار ایلام و سفر به خارج از کشور و دفاع از خود که نیاز داشتم استراحت کنم
سؤال
چقدر حقوق می‌گیرند که می‌توانند پس انداز کنند و به خارج از کشور بروند؟
ساده زیستی مسئولان که بخاطر آن انقلاب کردیم و جنگیدیم و مقاومت کردیم چه شد؟مبارزه با اشرافی گری و تجمل گرایی!!!!
نهج‌البلاغه در زندگی اینان چه نقشی بازی میکند؟
آیا همه کارمندان شهرداری ایلام توان مسافرت خارج از کشور را دارند؟؟؟
حضرت
وارد دفتر شدم. به محض نشستن روی صندلی‌ام و جاگیر شدن در پشت میزم، همکاری که پشتش به من است، صندلی‌اش را چرخاند سمتم و گفت:اینجا چه کار می‌کنی؟
بعد روزنامه امروز را گرفت جلویم و زد زیر خنده. عکسم روی صفحه اول روزنامه بود.
خنده‌ام گرفت. جفتمان می‌خندیدیم. از فیلتر شدن گوگل همین خیرش به من رسید که چون نمی‌توانیم عکسی مرتبط سرچ کنیم تا بچسبانیم به مطلب‌مان، باید عکس خود نویسنده را به زور بچپانیم به مطلب!
حالا می‌توانم قیافه بگیرم و بگویم بلاخ
سفیر جنوب:شهردار آب پخش گفت؛رای هیئت تطبیق مصوبات شوراها مبنی بر غیرقانونی بودن استیضاح شهردار آب پخش بر اساس ماده قانونی بوده و اسناد منتشر شده در فضای مجازی توسط شورا مبنی بر رعایت موارد استیضاح کاملا غیر مرتبط با استیضاح اخیر و نادرست بوده و بازی با افکار عمومی می باشد.
به گزارش روابط عمومی شهرداری آب پخش اعظم صمصامی با اشاره به مسائل پیش آمده در رابطه با استیضاح غیرقانونی خود اظهار داشت:جا دارد از اهتمام به قانون هیئت  تطبیق شهرستان تش
به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری تسنیم، اظهارنظر یک تحلیل‌گر راست‌گرا در انگلیس مبنی بر اینکه شروع ماه مبارک رمضان می‌تواند به گسترش شیوع ویروس کرونا منجر شود به نگرانی‌ها و خشم‌هایی درباره تشدید اسلام‌هراسی در این کشور اروپایی منجر شده است. 
«اندرو پیرس»، روزنامه‌نگار «دیلی‌میل» در توئیتر نوشت: «اگر خانواده‌ها برای ماه مبارک رمضان دور هم جمع شوند شمار مبتلایان با رشد عظیمی مواجه خواهد شد. پزشکان نگران هستند.»
دانشگاهیان، روزنا
متن آهنگ سینا سرلک بنام بهار

تقویم من با تو پر از عطر بهاربا خنده ی تو سال من تحویل میشهآرامش دنیامو مدیون تو هستمخوشبختیه من با نگات تکمیل میشهبرفایه خونه با حضورت آب میشندخورشید و با عشقت به قلبم هدیه کردیپیش از تو سرما سهم ما از زندگی بودتو با دل بی اعتماد من چه کردینگار نازنین من بهار دلنشین منتو با دلم بگو چه کردیتمام من فدای تو فدای خنده هایه توتو با دلم بگو چه کردینگار نازنین من بهار دلنشین منتو با دلم بگو چه کردیتمام من فدای تو فدای
معاونین شهردار منطقه طی بازدید میدانی مشترک از پروژه های پایلوت مناسب سازی سال جاری دیدن کردند.به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه 19، در این بازدید که با حضور محمد مهدی گندمی معاون فنی و عمرانی، علیرضا مرآتی معاون حمل و نقل و ترافیک، نیما پروین معاون برنامه ریزی و توسعه شهری و نمایندگان معاونت خدمات شهری و محیط زیست همراه بود از پروژه های پایلوت مناسب سازی سال جاری بازدید شد.گفتنی است هدف از این بازدید برآورد صحیح از پروژه ها به هنگام اجرای
معاونین شهردار منطقه طی بازدید میدانی مشترک از پروژه های پایلوت مناسب سازی سال جاری دیدن کردند.به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه 19، در این بازدید که با حضور محمد مهدی گندمی معاون فنی و عمرانی، علیرضا مرآتی معاون حمل و نقل و ترافیک، نیما پروین معاون برنامه ریزی و توسعه شهری و نمایندگان معاونت خدمات شهری و محیط زیست همراه بود از پروژه های پایلوت مناسب سازی سال جاری بازدید شد.گفتنی است هدف از این بازدید برآورد صحیح از پروژه ها به هنگام اجرای
خواهی که بگویمت تورا چند # از قصه ی مردمان در بند
فخر و حسد وغرور و کینه # افتاده به پایشان چو پا بند
از نیش زبانشان امان نیست # حتی سر قله ی دماوند
عادت به ریا و کبر دارند # پنهان شده پشت ماسک و روبند
بهره نبرند به هر دو عالم # از مهر و محبت خداوند
فرهنگ مگر کمک کند باز # این طایفه را شوند خوشایند
گرجی تو ز ایزدت طلب کن # فرهنگ رود در این فرایند
#فرهنگ یعنی ...
فرهنگ یعنی: بدون اجازه کسی از او فیلم و عکس نگیریم.
فرهنگ یعنی: میزان درآمد و حقوق دیگران به ما ربطی ندارد.
فرهنگ یعنی: کسی تو گوشی خود عکسی به ما نشان داد عکس های قبلی و بعدیش را نبینیم.
فرهنگ یعنی: تا در جمعی نشستی سریع 2 تا اصطلاحی که در یک کتاب خوانده ای را به رخ دیگران نکشی.
فرهنگ یعنی: خودت را صاحب نظر ندانی تا رسیدی به کسی در مورد مدل مو و رنگ مو آرایشش و چاقی و لاغری او نظر دهی.
فرهنگ یعنی: لهجه دیگران را مسخره نکنیم. 
فرهنگ یعنی:

به گزارش مشرق، کانال تلگرامی بیست با انتشار تصویر از پس زمینه پروفایل صفحه توییتر پیروز حناچی شهردار تهران نوشت: طرف پس زمینه پروفایل توییترش با پل طبیعتیه که زمانِ قالیباف ساخته شده و داره باهاش پُز میده همه جا... بعد اومده تو تلویزیون میگه؛ به دلیل ناکارآمدی شهردار قبلی من این دوره نتونستم کار خاصی انجام بدم! کلا انگار شماها عادت دارید بگید تقصیر دولت قبلیه!

لینک منبع: https://www.mashreghnews.ir/news/1062824/%D8%AD%D9%86%D8%A7%DA%86%DB%8C-%D8%A8%D8%A7-%D8%B3%D8%A7%D8%AE%D8%AA%D9%87-%
اولین مسجد و مرکز اسلامی شهر اتلبرو (Attleboro) در ایالت ماساچوست آمریکا افتتاح شد.
به گزارش شریعت نیوز ؛ به نقل از روزنامه «سان کرونیکل»، مسجد یاسین، دیروز یکشنبه طی مراسمی در این شهر افتتاح شد.
محل این مسجد قبلاً یک فروشگاه بوده است. به گفته عمر صلوات، تاجر بازنشسته محلی،‌ این فروشگاه طی یک ماه تغییر کاربری داد و به یک مکان مناسب برای جامعه مسلمان منطقه تبدیل شد.
در مراسم افتتاح این مسجد شماری از مقامات شهری از جمله شهردار، نماینده سنای ایالت
علی توکلی شهردار منطقه 19 از "نادر مرادی" قهرمان رشته وزنه برداری معلولین با حضور در منزل ایشان تجلیل کرد.به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه 19، در این دیدار توکلی ضمن آرزوی توفیق روز افزون برای این توانیاب قهرمان، درخشش ورزشکاران در عرصه ملی را از نقاط قوت و پتانسیل بالای این منطقه یاد کرد و افزود: شهرسالم در گرو داشتن جوانان ورزشکار است و با ورزش در هر مکانی جرم و بزه کاهش می یابد.گفتنی است نادر مرادی توانسته بود در مسابقات وزنه برداری معلول
❗️❗️ نامه تکان دهنده یک نویسنده و روزنامه نگار زن آمریکایی
با دقت بخوانید ❗️
باید نام تمدن را از غرب پاک کرد و غرب متوحش نامید
نامه «جوانا فرانسیس» نویسنده و روزنامه نگار آمریکایی به زنان مسلمان 
 هر چیزی که از هالیوود میبینی ، مشتی دروغ است ، تحریف است، نیرنگی ماهرانه استآنها روابط نامشروع را تحت عنوان سرگرمی بی ضرر جلوه میدهند ، برای اینکه هدف آنها انهدام اساس اخلاق جوامع هست .
آنها سعی دارند، با فیلمها و نماهنگهای شهوت انگیز ، به در
در اولین روز از هفته دولت،مسئولان بخش و شهر آب پخش،با حضور در منزل خانواده شهید والامقام حسن اخلاقی،با پدر و خواهران این شهید دیدار و گفتگو کردند.
به گزارش سفیر جنوب؛صبح شنبه دوم شهریور ماه و در اولین روز از هفته دولت،بخشدار،شهردار و مدیران اجرایی بخش آب پخش در منزل ابوی بزرگوار شهید اخلاقی حضور یافته و با خانواده این شهید بزرگوار دیدار و از آنها تجلیل کردند.
در این دیدار بخشدار و شهردار با اهدای لوح تقدیر از پدر بزرگوار این شهید تجلیل کرد
2635 - «مسعود بهنود» روزنامه‌نگار دوران رژیم پهلوی و از عناصر اصلی شبکه BBC‌فارسی در سالهای اخیر، در این شبکه ممنوع‌التصویر شد و به رادیوی بی‌بی‌سی تبعید گردید.این تبعید پس از آن رخ داد که پس از ترور ناجوانمردانه سردار شهید سلیمانی، بهنود در برنامه خود فقط از واژه «ترور» استفاده کرد و تلویحاً تشییع باشکوه سردار سلیمانی بزرگ دانست و چاره ای جز تحسین ملت ایران نداشت.
دانلود فایل اصلی
در تاریخ98/8/28به مناسبت هفته کتاب و کتابخوانی برنامه نشست کتابخوانی در آموزشگاه با حضور شهردار شهر ،رئیس اداره آموزش و پرورش شهرستان فارسان ، اداره فرهنگ و ارشاد شهرستان فارسان ،شورای اسلامی شهر چلیچه برگزار گردید
اهم برنامه ها به روایت تصویر :
برگزاری نشست کتابخوانی
اجرای برنامه توسط دانش اموزان در حضور مسئولین
اهداءکتاب توسط اداره فرهنگ و ارشاد فارسان به آموزشگاه
سخنرانی ریاست محترم اداره اموزش و پرورش فارسان

چهارمین جلسه کمیته مناسب سازی معابر، بوستان ها و ساختمان های اداری در منطقه 19 با حضور شهردار منطقه و اعضای کمیته برگزار شد.به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه 19، این جلسه در راستای سهولت تردد افراد کم توان (نابینایان، کهنسالان و کودکان) سطح منطقه برگزار و طی آن ضمن بررسی مصوبات جلسات قبل، گزارشی از اقدامات مناسب سازی در پروژه های پایلوت و سایر نقاط در منطقه ارائه شد.در این جلسه علی توکلی شهردار منطقه با اشاره به اینکه حدود 3 سال از آغاز مناسب
نام و نام خانوادگی: عباس مقتدایی خوراسگانی
شهرت: دکتر مقتدایی
تحصیلات: دکتری روابط بین الملل (دانشگاه آزاد اسلامی واحد علوم و تحقیقات) - کارشناسی ارشد معارف اسلامی و علوم سیاسی (دانشگاه امام صادق (ع))
شهر و سال تولد: ۱۳۴۶- اصفهان (۵۳ ساله)
وب سایت: http://www.moghtadaie.ir
شغل: عضو هیئت علمی دانشگاه آزاد اسلامی و روزنامه نگار/فعال رسانه‌ای
ادامه مطلب
در دومین روز از هفته دولت؛بخشدار،شهردار و مسئولین شهر آب پخش با خانواده شهید مرتضی رضایی قلایی دیدار کردند.
در این دیدار،بخشدار و شهردار آب پخش با اهدای لوح تقدیر از پدر و مادر شهید تجلیل کردند.
همچنین طرح های اداره برق نیز در این روز افتتاح شد.
سه ترانس برق با اعتباری بالغ بر 670 میلیون تومان و طرح توسعه شبکه با اعتباری بالغ بر 1 میلیارد و 500 میلیون تومان افتتاح و مورد بهره برداری قرار گرفت.
دیدار با خانواده دو مددجوی بهزیستی از دیگر برنامه ها
ژانر فیلم : رازآلود , ترسناک , هیجانی
امتیاز فیلم : --
رده سنی : --
کارگردان : Karen Moncrieff
نویسنده : --
بازیگران : Christina Ricci, Judith Light, Josh Bowman, Anja Savcic
محصول کشور : --
تاریخ اکران : --
زمان فیلم : --
زبان فیلم : --

خلاصه داستان : داستان این فیلم رازآلود و مهیج درباره‌ی یک روزنامه‌نگار جوان می‌باشد که تصمیم می‌گیرد وارد یک بیمارستان روانی شود. او سعی دارد پشت پرده اقدامات وحشتناک آنها نسبت به بیماران را کشف کند. اما طولی نمی‌کشد که خود گرفتار می‌شود و… 
د
یاسمن چند بار با فواد جروبحث کرد. جو بینشون متشنج بود و من حس خوبی نداشتم.
تولد فواد بیست دی‌ه. پیشنهاد دادم در کنار تولد نگار و کیمیا، برای فواد تولد بگیریم و یاسمن استقبال کرد. گفتم ایده‌ش رو تو مطرح کن که اوکی شه بینتون.
یاسمن گفت به کمیل و داریوش هم بگیم. بعد کلاس، نشسته بودیم دور یه میز. من و سمیه و یاسمن، کمیل و داریوش. گفتن خب پس یه تولد می‌گیریم واسه فواد و کیمیا و نگار و عطیه.
شروع کردن راجع به کیک و کادو حرف زدن. سمیه گفت: «خب به نظرم بقی
ایده روزنامه در طراحی لباس
وقتی متریال کار کاغذ روزنامه باشند تا مدل لباس هنرمندانه ای طراحی کنید. بیایید نگاهی به چند محصول مد و منبع الهام آنها بیندازیم.

آموزشگاه مقتدریموسس، مدیر و مشاور طراحی لباستلفن: 0912279514677904462

لطفا سئوال و نظر خود را در قسمت زیر درج بفرمایید.
روزنامه انگلیسی میرر می‌گوید با وجود شکست در فینال لیگ قهرمانان، مدیران ارشد تاتنهام مصمم به حمایت از مائوریسیو پوچتینو سرمربی تیم‌شان هستند و برای اینکه از ماندن او در تاتنهام مطمئن شوند قصد دارند در فصل نقل و انتقالات تابستانی ولخرجانه هزینه کنند تا پوچه بتواند مهره‌های مورد نظرش را در اختیار داشته باشد.
متن ترانه محسن بیات به نام نگار محبوب

دله دیوانه ی دیوانه ی دیوانه پسندتا تو را دیده نفهمیده سرش خورد به سنگدر خیالم با تو عاشقی میکردممن نمیدانم باید چه کنم با دل تنگتو بخواهی که یک شهر باشد پی توچه کنم راه بیاید کمی این دل تومن نخواهم که بمانی به اصرار منروز و شب فکر توام من , گفتم که به تومن به دنبال توام و از نگاهت پیداستدنیامی و دل تو فارغ از این دنیاسخیره به چشم تو که چشم تو دریا داردمن بی تو مثل مجنون بی لیلاسمن به دنبال توام و از نگاهت پ

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها